More!

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:44, 28 lis 2006
Alex (Dyskusja | wkład)
(Uszczegółowienie opisu)
← Previous diff
Aktualna wersja
Ironek (Dyskusja | wkład)

Linia 3: Linia 3:
-Intro to wystawione zostało na [[QuaST 1997]], gdzie mimo mimo pewnych problemów (muzyka zawiesiła się podczas ostatniego efektu z powodu kolizji obszarów pamięci) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa [[Bit Busters]].+Intro to wystawione zostało na [[QuaST 1997]], gdzie mimo pewnych problemów (muzyka zawiesiła się podczas ostatniego efektu z powodu kolizji obszarów pamięci) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa [[Bit Busters]].

Aktualna wersja

Grafika:more!.GIF

Intro 16 kB, które ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt kropelek i "pajączków" na wodzie, zoomrotator, bump mapping, efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" (textured twister), widoczna na załączonym obrazku. Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyka.


Intro to wystawione zostało na QuaST 1997, gdzie mimo pewnych problemów (muzyka zawiesiła się podczas ostatniego efektu z powodu kolizji obszarów pamięci) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa Bit Busters.


Autorzy:


Poprawioną wersję More! można pobrać - stąd.

Personal tools