More!

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:06, 18 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)
(do terminu Bump-mapping)
← Previous diff
Wersja z dnia 14:10, 13 maj 2006
Miker (Dyskusja | wkład)
(drobne poprawki)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|more!.GIF}} {{grafr|more!.GIF}}
-[[Intro]] 16 kB, które z ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt wody i "pajączków" na wodzie, [[zoomrotator]], [[bump mapping]], efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" /''textured twister''/ (widoczna na załączonym obrazku). Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyczka.+[[Intro]] 16 kB, które ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt wody i "pajączków" na wodzie, [[zoomrotator]], [[bump mapping]], efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" (''textured twister''), widoczna na załączonym obrazku. Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyka.
-Intro to wystawione zostało na [[QuaST 1997]], gdzie mimo mimo pewnych problemów (zawiesiło się na ostatnim efekcie) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa [[Bit Busters]].+Intro to wystawione zostało na [[QuaST 1997]], gdzie mimo mimo pewnych problemów (zawiesiło się na ostatnim efekcie) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa [[Bit Busters]].

Wersja z dnia 14:10, 13 maj 2006

Grafika:more!.GIF

Intro 16 kB, które ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt wody i "pajączków" na wodzie, zoomrotator, bump mapping, efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" (textured twister), widoczna na załączonym obrazku. Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyka.


Intro to wystawione zostało na QuaST 1997, gdzie mimo mimo pewnych problemów (zawiesiło się na ostatnim efekcie) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa Bit Busters.


Autorzy:


Poprawioną wersję More! można pobrać - stąd.

Personal tools