More!

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:10, 13 maj 2006
Miker (Dyskusja | wkład)
(drobne poprawki)
← Previous diff
Wersja z dnia 11:44, 28 lis 2006
Alex (Dyskusja | wkład)
(Uszczegółowienie opisu)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|more!.GIF}} {{grafr|more!.GIF}}
-[[Intro]] 16 kB, które ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt wody i "pajączków" na wodzie, [[zoomrotator]], [[bump mapping]], efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" (''textured twister''), widoczna na załączonym obrazku. Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyka.+[[Intro]] 16 kB, które ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt kropelek i "pajączków" na wodzie, [[zoomrotator]], [[bump mapping]], efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" (''textured twister''), widoczna na załączonym obrazku. Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyka.
-Intro to wystawione zostało na [[QuaST 1997]], gdzie mimo mimo pewnych problemów (zawiesiło się na ostatnim efekcie) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa [[Bit Busters]].+Intro to wystawione zostało na [[QuaST 1997]], gdzie mimo mimo pewnych problemów (muzyka zawiesiła się podczas ostatniego efektu z powodu kolizji obszarów pamięci) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa [[Bit Busters]].

Wersja z dnia 11:44, 28 lis 2006

Grafika:more!.GIF

Intro 16 kB, które ilością (i jakością) efektów, spokojnie mogłoby konkurować z niejednym demem. Zobaczymy w nim efekt kropelek i "pajączków" na wodzie, zoomrotator, bump mapping, efekt "widoku przez szybę" oraz tzw. teksturowana "skrętka" (textured twister), widoczna na załączonym obrazku. Oglądanie umila bardzo fajna i urozmaicona muzyka.


Intro to wystawione zostało na QuaST 1997, gdzie mimo mimo pewnych problemów (muzyka zawiesiła się podczas ostatniego efektu z powodu kolizji obszarów pamięci) zasłużenie wygrało swoją kategorię. Za tę produkcję odpowiada grupa Bit Busters.


Autorzy:


Poprawioną wersję More! można pobrać - stąd.

Personal tools