Msx

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:57, 5 wrz 2005
Miker (Dyskusja | wkład)
(małe uzupełnienie)
← Previous diff
Wersja z dnia 09:52, 6 wrz 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
skrót od słowa 'musics' lub 'music'. ''MSX COMPO'' - to konkurs, gdzie wystawia się utwory muzyczne. Pochodne słowa: muzak, sonics (ang.). skrót od słowa 'musics' lub 'music'. ''MSX COMPO'' - to konkurs, gdzie wystawia się utwory muzyczne. Pochodne słowa: muzak, sonics (ang.).
-Większość utworów z Atari XL/XE, które są wymienione w [[Atariki]] można znaleźć [http://atariarea.krap.pl/asma/ w ASMA], natomiast jeśli chodzi o ATARI ST/STE/FALCON - megaarchiwum chiptune'ów [http://phf.atari.org znajduje się m. in. tutaj.]+Większość utworów z Atari XL/XE, które są wymienione w [[Atariki]] można znaleźć [[ASMA]], natomiast jeśli chodzi o ATARI ST/STE/FALCON - megaarchiwum chiptune'ów [http://phf.atari.org znajduje się m. in. tutaj.]

Wersja z dnia 09:52, 6 wrz 2005

skrót od słowa 'musics' lub 'music'. MSX COMPO - to konkurs, gdzie wystawia się utwory muzyczne. Pochodne słowa: muzak, sonics (ang.).

Większość utworów z Atari XL/XE, które są wymienione w Atariki można znaleźć ASMA, natomiast jeśli chodzi o ATARI ST/STE/FALCON - megaarchiwum chiptune'ów znajduje się m. in. tutaj.

Personal tools