NVDI

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 01:29, 10 lut 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:00, 10 lut 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)
(kill boldom w URLach.)
Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Obecnie jest dystrybuowany - podobnie jak [[CAB]] - przez firmę [[Application Systems Heidelberg]], a dokładniejszy opis znajdziecie na stronie wydawcy NVDI [http://www.application-systems.de/nvdi/index.html ASH-NVDI]. Obecnie jest dystrybuowany - podobnie jak [[CAB]] - przez firmę [[Application Systems Heidelberg]], a dokładniejszy opis znajdziecie na stronie wydawcy NVDI [http://www.application-systems.de/nvdi/index.html ASH-NVDI].
-Jak również na stronie autorów [http://www.nvdi.de/gb/index.html "'''Behne & Behne Systemsoftware GbR"''']+Jak również na stronie autorów: [http://www.nvdi.de/gb/index.html Behne & Behne Systemsoftware GbR]
{{stub}} {{stub}}
[[Kategoria:Atari ST]] [[Kategoria:Atari ST]]

Wersja z dnia 10:00, 10 lut 2006

NVDI - czyli "New VDI", jest to programowy sterownik ekranowy (oraz innych urządzeń, zob. VDI) zwiększający prędkość działania i możliwości standardowego sterownika zawartego w ROMie komputera.

Oprócz poprawy działania funkcji działania ekranu pozwala na zainstalowanie w systemie nowych czcionek (w tym także, od wersji 3.0, wektorowych, tj. Speedo i TrueType), sterowników drukarek, ploterów itp.

Obecnie jest dystrybuowany - podobnie jak CAB - przez firmę Application Systems Heidelberg, a dokładniejszy opis znajdziecie na stronie wydawcy NVDI ASH-NVDI.

Jak również na stronie autorów: Behne & Behne Systemsoftware GbR


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools