Paskud

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 00:47, 31 sie 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 18:21, 11 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)
(dodana fota i poprawki opisu)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Imię i nazwisko: Grzegorz Pancherz.+{{grafr|PASKUD_-_2003.jpg}}
 + 
 +Imię i nazwisko: Grzegorz Pancherz.
 + 
 +Pochodzi z i mieszka na Śląsku.
 + 
 +Jeden z legendarnych pionierów sceny atarowskiej. Działał w grupie [[Union Software Of Silesia Rousers (USSR)]] na małym Atari, później również na "wyższych" modelach Atari. Do dzisiejszego dnia zajmuje się serwisem "dużych" Atari oraz rozszerzeniami do nich. Oprócz tego Paskud był organizatorem kilku zlotów atarowskich w [[Mikołów|Mikołowie]] i regularnie jeździ na [[QuaST|QuaSTy]].
-Jeden z legendarnych już pionierów sceny atarowskiej. Działał w grupie [[Union Software Of Silesia Rousers (USSR)]], działał na małym Atari, później również na "wyższych" modelach Atari. Do dzisiejszego dnia zajmuje się serwisem "dużych" Atari oraz rozszerzeniami do w.w. Oprócz tego Paskud był organizatorem kilku zlotów atarowskich w Mikołowie. 
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 18:21, 11 wrz 2005

Grafika:PASKUD_-_2003.jpg

Imię i nazwisko: Grzegorz Pancherz.

Pochodzi z i mieszka na Śląsku.

Jeden z legendarnych pionierów sceny atarowskiej. Działał w grupie Union Software Of Silesia Rousers (USSR) na małym Atari, później również na "wyższych" modelach Atari. Do dzisiejszego dnia zajmuje się serwisem "dużych" Atari oraz rozszerzeniami do nich. Oprócz tego Paskud był organizatorem kilku zlotów atarowskich w Mikołowie i regularnie jeździ na QuaSTy.

Personal tools