Paskud

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:18, 11 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 11:11, 12 gru 2005
Paskud (Dyskusja | wkład)
(dopisałem parę informacji o sobie... Paskud)
Next diff →
Linia 7: Linia 7:
Jeden z legendarnych pionierów sceny atarowskiej. Działał w grupie [[Union Software Of Silesia Rousers (USSR)]] na małym Atari, później również na "wyższych" modelach Atari. Do dzisiejszego dnia zajmuje się serwisem "dużych" Atari oraz rozszerzeniami do nich. Oprócz tego Paskud był organizatorem kilku zlotów atarowskich w [[Mikołów|Mikołowie]] i regularnie jeździ na [[QuaST|QuaSTy]]. Jeden z legendarnych pionierów sceny atarowskiej. Działał w grupie [[Union Software Of Silesia Rousers (USSR)]] na małym Atari, później również na "wyższych" modelach Atari. Do dzisiejszego dnia zajmuje się serwisem "dużych" Atari oraz rozszerzeniami do nich. Oprócz tego Paskud był organizatorem kilku zlotów atarowskich w [[Mikołów|Mikołowie]] i regularnie jeździ na [[QuaST|QuaSTy]].
-Jego najbardziej znane solowe demo na małe Atari to oczywiście "DUKSAP DEMO".+Jego najbardziej znane solowe demo na małe Atari to oczywiście "DUKSAP DEMO" (1990).
 +było jeszcze HELL DEMO (1989).
 +gry na małe atari: [[Master Head]] wspólnie z:
 +[[Muro]] - [http://widera.int.pl/ Michał Widera], (grafik, koder)
 +[[TL]] - Tomasz Liebich, (muzyk, koder)
 +i Buchcikiem
 +W chwili obecnej wspiera dalej scenę.. pomagając organizować zloty QUAST
 +Jak również prowadzi serwis i produkcję interfejsu IDE do ATARI ST/STE/megaST
 +podłączanego przez port Cartridge
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 11:11, 12 gru 2005

Grafika:PASKUD_-_2003.jpg

Imię i nazwisko: Grzegorz Pancherz.

Pochodzi z i mieszka na Śląsku.

Jeden z legendarnych pionierów sceny atarowskiej. Działał w grupie Union Software Of Silesia Rousers (USSR) na małym Atari, później również na "wyższych" modelach Atari. Do dzisiejszego dnia zajmuje się serwisem "dużych" Atari oraz rozszerzeniami do nich. Oprócz tego Paskud był organizatorem kilku zlotów atarowskich w Mikołowie i regularnie jeździ na QuaSTy.

Jego najbardziej znane solowe demo na małe Atari to oczywiście "DUKSAP DEMO" (1990). było jeszcze HELL DEMO (1989).

gry na małe atari: Master Head wspólnie z: Muro - Michał Widera, (grafik, koder) TL - Tomasz Liebich, (muzyk, koder) i Buchcikiem

W chwili obecnej wspiera dalej scenę.. pomagając organizować zloty QUAST Jak również prowadzi serwis i produkcję interfejsu IDE do ATARI ST/STE/megaST podłączanego przez port Cartridge

Personal tools