Perestroyka

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 02:04, 27 gru 2005
KMK (Dyskusja | wkład)
(no i jednak "obaj", przynajmniej sądząc z imion i nazwisk :>)
← Previous diff
Wersja z dnia 02:05, 27 gru 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
[[Grafika:Perestroyka.gif]] [[Grafika:Perestroyka.gif]]
-Pierwsze profesjonalne demo Tomka i Michała. Tomek zrobił muzykę, Michał grafikę - obaj tworzyli efekty specjalne. Pierwsze które zostało przez nich napisane w assemblerze. Dysponując dwoma komputerami można było uzyskać efekt stereo.+Pierwsze profesjonalne demo Tomka i Michała. Tomek zrobił muzykę, Michał grafikę - obaj tworzyli efekty specjalne. Pierwsze, które zostało przez nich napisane w assemblerze. Dysponując dwoma komputerami można było uzyskać efekt stereo.
-Niestety, zawarte w demie muzyczki cokolwiek fałszują (aż ucho więdnie), a poza tym nie działa ono na procesorach nowszych niż [[6502]]. Wersję, która działa zarówno na 6502 jak i na [[65C816]] mozna ściągnąć [http://drac030.krap.pl/perestroyka-fix.arc stąd].+Niestety, zawarte w demie muzyczki cokolwiek fałszują (aż ucho więdnie), a poza tym nie działa ono na procesorach nowszych niż [[6502]]. Wersję, która działa zarówno na 6502 jak i na [[65C816]] można ściągnąć [http://drac030.krap.pl/perestroyka-fix.arc stąd].
[[Kategoria:Dema XL/XE]] [[Kategoria:Dema XL/XE]]

Wersja z dnia 02:05, 27 gru 2005

Perestroyka Demo

Demo Tomka Liebicha oraz Michała Widery

Grafika:Perestroyka.gif

Pierwsze profesjonalne demo Tomka i Michała. Tomek zrobił muzykę, Michał grafikę - obaj tworzyli efekty specjalne. Pierwsze, które zostało przez nich napisane w assemblerze. Dysponując dwoma komputerami można było uzyskać efekt stereo.

Niestety, zawarte w demie muzyczki cokolwiek fałszują (aż ucho więdnie), a poza tym nie działa ono na procesorach nowszych niż 6502. Wersję, która działa zarówno na 6502 jak i na 65C816 można ściągnąć stąd.

Personal tools