Peter Sabath

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 07:23, 13 sie 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Dracon (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
Niemiecki [[koder]], autor niewielkich efektownych dem i gier na 8-bitowe Atari. Działał od II połowy lat 80. do początków lat 90. XX w. (do ok. 1992 r.). Niemiecki [[koder]], autor niewielkich efektownych dem i gier na 8-bitowe Atari. Działał od II połowy lat 80. do początków lat 90. XX w. (do ok. 1992 r.).
-Udzielał się zarówno solowo jak i w większych projektach (np. megademo Hobby-Tronic). W późniejszym czasie programował na innych platformach sprzętowych (np. gra "Gothic"), +Udzielał się zarówno solowo jak i w większych projektach (np. coroczne megademo [[Hobby-Tronic]]). W późniejszym czasie programował na innych platformach sprzętowych (np. gra "Gothic"),
o czym mowa [http://www.mobygames.com/developer/sheet/view/developerId,37838/ tutaj] . o czym mowa [http://www.mobygames.com/developer/sheet/view/developerId,37838/ tutaj] .
- 
== Lista produkcji == == Lista produkcji ==

Aktualna wersja

Niemiecki koder, autor niewielkich efektownych dem i gier na 8-bitowe Atari. Działał od II połowy lat 80. do początków lat 90. XX w. (do ok. 1992 r.). Udzielał się zarówno solowo jak i w większych projektach (np. coroczne megademo Hobby-Tronic). W późniejszym czasie programował na innych platformach sprzętowych (np. gra "Gothic"), o czym mowa tutaj .

Lista produkcji

Dema:


Gry:

Linki


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools