Print Shop

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:05, 2 cze 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Mikey (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
-[[Print Shop]] to zestaw kilku programów na Atari XL/XE (istnieje także wersja na C64) do małego DTP. Główny przeznaczeniem programu jest tworzenie druków okolicznościowych, tj. ogłoszeń, kart z życzeniami, zaproszeń, wykonywanie nadruków na kopertach itd. Print Shop ma bogaty wybór proporcjonalnych zestawów znaków i ogromną jak na Atari bibliotekę clipartów - całość mieści się na pięciu zapisanych dwustronnie dyskietkach, z czego 1,5 dyskietki to pakiety programów i fontów, a reszta to oryginalnie wydane cliparty.+Zestaw kilku programów na Atari XL/XE (istnieje także wersja na C64) do małego DTP. Główny przeznaczeniem programu jest tworzenie druków okolicznościowych, tj. ogłoszeń, kart z życzeniami, zaproszeń, wykonywanie nadruków na kopertach itd. Print Shop ma bogaty wybór proporcjonalnych zestawów znaków i ogromną jak na Atari bibliotekę clipartów - całość mieści się na pięciu zapisanych dwustronnie dyskietkach, z czego 1,5 dyskietki to pakiety programów i fontów, a reszta to oryginalnie wydane cliparty.
Dodatkowy zestaw programów został wypuszczony później na oddzielnym dysku pod nazwą '''Print Shop Companion'''. Istnieje też dedykowany program pod nazwą '''Print Shop Interface'''. Dodatkowy zestaw programów został wypuszczony później na oddzielnym dysku pod nazwą '''Print Shop Companion'''. Istnieje też dedykowany program pod nazwą '''Print Shop Interface'''.

Aktualna wersja

Zestaw kilku programów na Atari XL/XE (istnieje także wersja na C64) do małego DTP. Główny przeznaczeniem programu jest tworzenie druków okolicznościowych, tj. ogłoszeń, kart z życzeniami, zaproszeń, wykonywanie nadruków na kopertach itd. Print Shop ma bogaty wybór proporcjonalnych zestawów znaków i ogromną jak na Atari bibliotekę clipartów - całość mieści się na pięciu zapisanych dwustronnie dyskietkach, z czego 1,5 dyskietki to pakiety programów i fontów, a reszta to oryginalnie wydane cliparty.

Dodatkowy zestaw programów został wypuszczony później na oddzielnym dysku pod nazwą Print Shop Companion. Istnieje też dedykowany program pod nazwą Print Shop Interface.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools