QuaST 1995

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:14, 6 lut 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 18:36, 6 lut 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
[[QuaST|Trzecie]] party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari. [[QuaST|Trzecie]] party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari.
-Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w [[Shadows Party 1994|Mirowie]], np. [[Vasco]], [[MacGyver]], [[Mayonez]], [[Qbek|Krzyś Kubeczko]]... Zobaczyć można było również nowe grupy np. [[Bit Busters]] czy też [[Mega Assemblers Crew]] oraz takie sławy jak [[TL|Tomasz Liebich]] i [[Paskud]]. Odbywały się [[crazy]]-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na [[msx]]-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)+Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w [[Shadows Party 1994|Mirowie]], np. [[Vasco]], [[MacGyver]], [[Mayonez]], [[Qbek|Krzyś Kubeczko]]... Zobaczyć można było również nowe grupy np. [[Bit Busters]] czy też [[Mega Assemblers Crew]] oraz takie sławy jak [[TL|Tomasz Liebich]] i [[Paskud]]. Odbywały się [[crazy]]-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów, siłowanie na rękę) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na [[msx]]-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)
Na party ukazały się m. in. takie [[demo|dema]] jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności. Na party ukazały się m. in. takie [[demo|dema]] jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności.
-Party to zostało opisane w [[Bajtek|Bajtku]] przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]].+Party to zostało opisane w [[Bajtek|Bajtku]] nr 9/1995 ([http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Wydawnictwa/Bajtek/Quast95-raport.jpg str.1]/[http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Wydawnictwa/Bajtek/Quast95-raport2.jpg str.2]) przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]].
{{Stub}} {{Stub}}
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Wersja z dnia 18:36, 6 lut 2006

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w Mirowie, np. Vasco, MacGyver, Mayonez, Krzyś Kubeczko... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters czy też Mega Assemblers Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich i Paskud. Odbywały się crazy-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów, siłowanie na rękę) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;) Na party ukazały się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku nr 9/1995 (str.1/str.2) przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools