QuaST 1995

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:15, 19 cze 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 17:17, 19 cze 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 8: Linia 8:
Linki: Linki:
*[http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/www-magazines/ENERGY1/raport.htm Relacja Hermesa z party] *[http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/www-magazines/ENERGY1/raport.htm Relacja Hermesa z party]
- +*[http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/www-magazines/ENERGY1/podroz.htm Relacja Slavesa z party]
{{Stub}} {{Stub}}
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Wersja z dnia 17:17, 19 cze 2006

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w Mirowie, np. Vasco, MacGyver, Mayonez, Krzyś Kubeczko... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters czy też Mega Assemblers Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich i Paskud. Odbywały się crazy-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów, siłowanie na rękę) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;) Na party ukazały się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku nr 9/1995 (str.1/str.2) przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight.


Linki:


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools