QuaST 1995

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:29, 4 lut 2007
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 13:05, 22 kwi 2008
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Party to zostało opisane w [[Bajtek|Bajtku]] nr 9/1995 ([ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Wydawnictwa/Bajtek/Quast95-raport.jpg str.1]/[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Wydawnictwa/Bajtek/Quast95-raport2.jpg str.2]) przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]]. Party to zostało opisane w [[Bajtek|Bajtku]] nr 9/1995 ([ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Wydawnictwa/Bajtek/Quast95-raport.jpg str.1]/[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Wydawnictwa/Bajtek/Quast95-raport2.jpg str.2]) przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]].
 +Po tym zlocie powstało też [http://ttatar.w.interia.pl/Atari/Bin/lorneta.com L'Orneta Demo], czyli jedno ze sprawozdań [[Hermes]]a.
---- ----

Wersja z dnia 13:05, 22 kwi 2008

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w Mirowie, np. Vasco, MacGyver, Mayonez, Krzyś Kubeczko... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters czy też Mega Assemblers Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich i Paskud. Odbywały się crazy-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów, siłowanie na rękę) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg partyzantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)

Na party ukazały się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku nr 9/1995 (str.1/str.2) przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight. Po tym zlocie powstało też L'Orneta Demo, czyli jedno ze sprawozdań Hermesa.


Linki:


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools