QuaST 1995

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:29, 21 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 18:14, 6 lut 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-[[QuaST|Trzecie]] party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego ATARI. +[[QuaST|Trzecie]] party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari.
-Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w [[Shadows Party 1994|Mirowie]] np. [[Vasco]], [[MacGyver]], Mayonez, [[Qbek|Krzyś Kubeczko]]... Zobaczyć można było również nowe grupy np. [[Bit Busters]] albo [[Mega Assemblers Crew]] oraz takie sławy jak [[TL|Tomasz Liebich]] (!). Odbywały się crazy-compoty (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)+Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w [[Shadows Party 1994|Mirowie]], np. [[Vasco]], [[MacGyver]], [[Mayonez]], [[Qbek|Krzyś Kubeczko]]... Zobaczyć można było również nowe grupy np. [[Bit Busters]] czy też [[Mega Assemblers Crew]] oraz takie sławy jak [[TL|Tomasz Liebich]] i [[Paskud]]. Odbywały się [[crazy]]-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na [[msx]]-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)
-Na party ukazały się m. in. takie dema jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności.+Na party ukazały się m. in. takie [[demo|dema]] jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności.
Party to zostało opisane w [[Bajtek|Bajtku]] przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]]. Party to zostało opisane w [[Bajtek|Bajtku]] przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]].

Wersja z dnia 18:14, 6 lut 2006

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w Mirowie, np. Vasco, MacGyver, Mayonez, Krzyś Kubeczko... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters czy też Mega Assemblers Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich i Paskud. Odbywały się crazy-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;) Na party ukazały się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools