QuaST 1995

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:18, 31 sie 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 19:47, 1 wrz 2005
Miker (Dyskusja | wkład)
(dopiski)
Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Na party pojawiły się m. in. takie dema jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności. Na party pojawiły się m. in. takie dema jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności.
 +Party to zostało opisane w Bajtku przez Tomasza Piotrowskiego ([[TSP]]). Bohaterami artukułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa [[Slight]].
{{Stub}} {{Stub}}
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Wersja z dnia 19:47, 1 wrz 2005

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego ATARI. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na party w Mirowie np. Vasco, McGyver, Mayonez... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters albo Mega_Assemblers_Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich (!). Odbywały się crazy-compoty (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;) Na party pojawiły się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artukułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools