QuaST 1995

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:26, 21 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 21:29, 21 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego ATARI. +[[QuaST|Trzecie]] party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego ATARI.
Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w [[Shadows Party 1994|Mirowie]] np. [[Vasco]], [[MacGyver]], Mayonez, [[Qbek|Krzyś Kubeczko]]... Zobaczyć można było również nowe grupy np. [[Bit Busters]] albo [[Mega Assemblers Crew]] oraz takie sławy jak [[TL|Tomasz Liebich]] (!). Odbywały się crazy-compoty (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;) Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w [[Shadows Party 1994|Mirowie]] np. [[Vasco]], [[MacGyver]], Mayonez, [[Qbek|Krzyś Kubeczko]]... Zobaczyć można było również nowe grupy np. [[Bit Busters]] albo [[Mega Assemblers Crew]] oraz takie sławy jak [[TL|Tomasz Liebich]] (!). Odbywały się crazy-compoty (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)
Na party ukazały się m. in. takie dema jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności. Na party ukazały się m. in. takie dema jak: [[Overmind]], [[Back to life]], [[Drunk Tank]] oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) [[Joyride]], które nieźle namieszało wśród publiczności.

Wersja z dnia 21:29, 21 wrz 2005

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego ATARI. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w Mirowie np. Vasco, MacGyver, Mayonez, Krzyś Kubeczko... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters albo Mega Assemblers Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich (!). Odbywały się crazy-compoty (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg party-zantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;) Na party ukazały się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools