Radi

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:01, 29 sty 2009
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 18:26, 29 sty 2009
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|radi.jpg}}Prawdziwe imię: Radek. {{grafr|radi.jpg}}Prawdziwe imię: Radek.
-Człowiek nie mający ściśle określonego statusu scenowego, niemniej obecny niemal na każdym [[zlot|zlocie]]. Właściciel i główny użytkownik urządzenia multimedialnego zwanego megafonem. Nierzadko także dokumentuje swój pobyt na party zrobionymi przez siebie zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując dusza towarzystwa. Od pewnego czasu żonaty, dzieci (jak na razie) brak.+Administrator scenowego ftp klosz.art.pl, wspolpracownik scene.pl, hornet'a oraz wspolzalozyciel pl.comp.demoscena. Wspolredaktor
 +audycji WNET w rozglosni Radiostacja. Radioamator (SQ5GLU). Człowiek nie mający ściśle określonego statusu scenowego na scenie atari8bit, szerzej znany na scenie PC. Razem z bratem zachowuja dla potomnosci oryginalne dema na PC, ktore trudno juz dzisiaj odpalic na typowym pececie (http://pl.youtube.com/view_play_list?p=89BE7328CDA074AC)
 + 
 +Obecny niemal na każdym [[zlot|zlocie]]. Właściciel i główny użytkownik urządzenia multimedialnego zwanego megafonem. Nierzadko także dokumentuje swój pobyt na party zrobionymi przez siebie zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując dusza towarzystwa. Od pewnego czasu żonaty, dzieci (jak na razie) brak.
 + 
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 18:26, 29 sty 2009

Grafika:radi.jpg

Prawdziwe imię: Radek.

Administrator scenowego ftp klosz.art.pl, wspolpracownik scene.pl, hornet'a oraz wspolzalozyciel pl.comp.demoscena. Wspolredaktor audycji WNET w rozglosni Radiostacja. Radioamator (SQ5GLU). Człowiek nie mający ściśle określonego statusu scenowego na scenie atari8bit, szerzej znany na scenie PC. Razem z bratem zachowuja dla potomnosci oryginalne dema na PC, ktore trudno juz dzisiaj odpalic na typowym pececie (http://pl.youtube.com/view_play_list?p=89BE7328CDA074AC)

Obecny niemal na każdym zlocie. Właściciel i główny użytkownik urządzenia multimedialnego zwanego megafonem. Nierzadko także dokumentuje swój pobyt na party zrobionymi przez siebie zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując dusza towarzystwa. Od pewnego czasu żonaty, dzieci (jak na razie) brak.

Personal tools