Road Race

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:07, 13 lip 2010
Bouli 23 (Dyskusja | wkład)
(literówki)
← Previous diff
Wersja z dnia 11:34, 13 lip 2010
Bouli 23 (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Pełna nazwa gry The Great American Cross-Country Road Race, w skrócie nazywana również GARR. W grze, jak w ogromnej większości wyścigów chodzi o to aby wyścig ukończyć jak najszybciej. Osiągnięcie lokaty w pierwszej dziesiątce umożliwia nam zapisanie się w rankingu. W wersji dyskowej programu "rekordy" można zapisać na dyskietce, natomiast w wersji kasetowej nigdy mi się to nie udało. Do wyboru mamy trzy trasy - rajdy, prowadzące z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie i trasę Route (tour?) w której należy "zaliczyć" wszystkie miasta. +Pełna nazwa gry The Great American Cross-Country Road Race, w skrócie nazywana również GARR. Gra sygnowana przez ACTIVISION INC i wydana w 1985 roku, designet by Alex Demeo.W grze, jak w ogromnej większości wyścigów chodzi o to aby wyścig ukończyć i to jak najszybciej. Osiągnięcie lokaty w pierwszej dziesiątce umożliwia nam zapisanie się w rankingu. W wersji dyskowej programu "rekordy" można zapisać na dyskietce, natomiast w wersji kasetowej nigdy mi się to nie udało. Do wyboru mamy trzy trasy - rajdy, prowadzące z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie i trasę U. S. Tour, w której należy "zaliczyć" wszystkie miasta.
Obsługa gry joystick'iem, oraz we wstępnej fazie gry klawisze funkcyjne START, SELECT, OPTION, oraz klawisze y, n do zatwierdzania wyboru. Obsługa gry joystick'iem, oraz we wstępnej fazie gry klawisze funkcyjne START, SELECT, OPTION, oraz klawisze y, n do zatwierdzania wyboru.

Wersja z dnia 11:34, 13 lip 2010

Pełna nazwa gry The Great American Cross-Country Road Race, w skrócie nazywana również GARR. Gra sygnowana przez ACTIVISION INC i wydana w 1985 roku, designet by Alex Demeo.W grze, jak w ogromnej większości wyścigów chodzi o to aby wyścig ukończyć i to jak najszybciej. Osiągnięcie lokaty w pierwszej dziesiątce umożliwia nam zapisanie się w rankingu. W wersji dyskowej programu "rekordy" można zapisać na dyskietce, natomiast w wersji kasetowej nigdy mi się to nie udało. Do wyboru mamy trzy trasy - rajdy, prowadzące z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie i trasę U. S. Tour, w której należy "zaliczyć" wszystkie miasta. Obsługa gry joystick'iem, oraz we wstępnej fazie gry klawisze funkcyjne START, SELECT, OPTION, oraz klawisze y, n do zatwierdzania wyboru.

Personal tools