Road Race

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:45, 27 sie 2010
Sikor (Dyskusja | wkład)
(+ kategoria)
← Previous diff
Wersja z dnia 06:22, 29 sie 2010
Bouli 23 (Dyskusja | wkład)
(w trakcie edycji, dopasowanie wyglądu do standardów Atariki.)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Pełna nazwa gry The Great American Cross-Country Road Race, w skrócie nazywana również GARR. Gra sygnowana przez ACTIVISION INC i wydana w 1985 roku, designet by Alex Demeo.W grze, jak w ogromnej większości wyścigów chodzi o to aby wyścig ukończyć i to jak najszybciej. Osiągnięcie lokaty w pierwszej dziesiątce umożliwia nam zapisanie się w rankingu. W wersji dyskowej programu "rekordy" można zapisać na dyskietce, natomiast w wersji kasetowej nigdy mi się to nie udało. Do wyboru mamy trzy trasy - rajdy, prowadzące z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie i trasę U. S. Tour, w której należy "zaliczyć" wszystkie miasta. +Pełna nazwa gry The Great American Cross-Country Road Race, w skrócie nazywana również GARR.
 +== Wydawca ==
 +Gra sygnowana przez ACTIVISION INC i wydana w 1985 roku, designet by Alex Demeo. Na rynku ukazała się zarówno w wersji dyskowej jak i kasetowej. Istnieją również wersje na komputery Commodore 64 i Apple.
 + 
 +== Cel gry ==
 +W grze, jak w ogromnej większości wyścigów chodzi o to aby wyścig ukończyć i to jak najszybciej. Osiągnięcie lokaty w pierwszej dziesiątce umożliwia nam zapisanie się w rankingu. W wersji dyskowej programu "rekordy" można zapisać na dyskietce, natomiast w wersji kasetowej brak danych. Do wyboru mamy cztery trasy - rajdy,
 +trzy prowadzące z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie i trasę U. S. Tour, w której należy "zaliczyć" wszystkie miasta.
 + 
 +== Obsługa gry ==
Obsługa gry joystick'iem, oraz we wstępnej fazie gry klawisze funkcyjne START, SELECT, OPTION, oraz klawisze y, n do zatwierdzania wyboru. Obsługa gry joystick'iem, oraz we wstępnej fazie gry klawisze funkcyjne START, SELECT, OPTION, oraz klawisze y, n do zatwierdzania wyboru.
 +
 +
[[Category: gry]] [[Category: gry]]

Wersja z dnia 06:22, 29 sie 2010

Pełna nazwa gry The Great American Cross-Country Road Race, w skrócie nazywana również GARR.

Wydawca

Gra sygnowana przez ACTIVISION INC i wydana w 1985 roku, designet by Alex Demeo. Na rynku ukazała się zarówno w wersji dyskowej jak i kasetowej. Istnieją również wersje na komputery Commodore 64 i Apple.

Cel gry

W grze, jak w ogromnej większości wyścigów chodzi o to aby wyścig ukończyć i to jak najszybciej. Osiągnięcie lokaty w pierwszej dziesiątce umożliwia nam zapisanie się w rankingu. W wersji dyskowej programu "rekordy" można zapisać na dyskietce, natomiast w wersji kasetowej brak danych. Do wyboru mamy cztery trasy - rajdy, trzy prowadzące z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie i trasę U. S. Tour, w której należy "zaliczyć" wszystkie miasta.

Obsługa gry

Obsługa gry joystick'iem, oraz we wstępnej fazie gry klawisze funkcyjne START, SELECT, OPTION, oraz klawisze y, n do zatwierdzania wyboru.

Personal tools