Robin Wojownik Czasu

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:06, 12 paź 2006
Sikor (Dyskusja | wkład)
(dodano grafikę)
← Previous diff
Wersja z dnia 06:33, 8 lut 2019
Krótki (Dyskusja | wkład)
(+kradzione grafika)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{Grafr|Robin.gif}} {{Grafr|Robin.gif}}
Gra napisana przez grupę [[Shadows]]. Początkowa miała być wydana w [[L.K._Avalon|L.K. Avalon]], potem w [[Sikor Soft]]. Istnieją conajmniej dwie wersje tej gry: z logiem L.K. Avalon oraz druga, z napisem Sikor Soft. Niestety, gra nie przeszła testów u Sikora - ma błędy, które w niektórych lokalizacjach uniemożliwiają jej ukończenie. Gra napisana przez grupę [[Shadows]]. Początkowa miała być wydana w [[L.K._Avalon|L.K. Avalon]], potem w [[Sikor Soft]]. Istnieją conajmniej dwie wersje tej gry: z logiem L.K. Avalon oraz druga, z napisem Sikor Soft. Niestety, gra nie przeszła testów u Sikora - ma błędy, które w niektórych lokalizacjach uniemożliwiają jej ukończenie.
 +
 +Grafika panelu energii w górnej części ekranu została podkradziona z gry "Savage" na [https://pl.wikipedia.org/wiki/Commodore_64 Commodore 64].
Sam pliczek leży na [http://atari.online.pl/v01/index.phtml?ct=katalog&sub=R&tg=Robin+Wojownik+Czasu#Robin_Wojownik_Czasu atari.online.pl], a mapa jest [http://mapy.atari8.info/robin.php tutaj]. Sam pliczek leży na [http://atari.online.pl/v01/index.phtml?ct=katalog&sub=R&tg=Robin+Wojownik+Czasu#Robin_Wojownik_Czasu atari.online.pl], a mapa jest [http://mapy.atari8.info/robin.php tutaj].

Wersja z dnia 06:33, 8 lut 2019

Grafika:Robin.gif

Gra napisana przez grupę Shadows. Początkowa miała być wydana w L.K. Avalon, potem w Sikor Soft. Istnieją conajmniej dwie wersje tej gry: z logiem L.K. Avalon oraz druga, z napisem Sikor Soft. Niestety, gra nie przeszła testów u Sikora - ma błędy, które w niektórych lokalizacjach uniemożliwiają jej ukończenie.

Grafika panelu energii w górnej części ekranu została podkradziona z gry "Savage" na Commodore 64.

Sam pliczek leży na atari.online.pl, a mapa jest tutaj.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools