Secret Service

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 15:39, 5 paź 2014
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(+ wikizacja)
← Previous diff
Aktualna wersja
Mono (Dyskusja | wkład)
(brakowalo literki)
Linia 1: Linia 1:
-Magazyn poświęcony grom komputerowym z drugiej połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, prowadzony przez część założycieli "[[Top Secret]]" (w wyniku późniejszy sporów powstał "Reset"). Zawierał recenzje i rozbudowane poradniki pomagające ukończenie gier praktycznie na wszystkie platformy (w początkowej fazie wydawania), później niemal wyłącznie dla PC. Artykułów na temat gier dla Atari 8 i 16 bit pojawiła się tam zaledwie garstka.+Magazyn poświęcony grom komputerowym z drugiej połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, prowadzony przez część założycieli "[[Top Secret]]" (w wyniku późniejszych sporów powstał "Reset"). Zawierał recenzje i rozbudowane poradniki pomagające ukończenie gier praktycznie na wszystkie platformy (w początkowej fazie wydawania), później niemal wyłącznie dla PC. Artykułów na temat gier dla Atari 8 i 16 bit pojawiła się tam zaledwie garstka.
W 2014 roku Secret Service został reaktywowany po udanej kampanii zbierania funduszy w serwisie polakpotrafi.pl. W pierwszym numerze po wznowieniu działalności (nr 97, wrzesień/październik 2014) ukazał się artykuł o grze [[Hans Kloss]] oraz wywiad z [[Dariusz Żołna|Dariuszem Żołną]]. W 2014 roku Secret Service został reaktywowany po udanej kampanii zbierania funduszy w serwisie polakpotrafi.pl. W pierwszym numerze po wznowieniu działalności (nr 97, wrzesień/październik 2014) ukazał się artykuł o grze [[Hans Kloss]] oraz wywiad z [[Dariusz Żołna|Dariuszem Żołną]].

Aktualna wersja

Magazyn poświęcony grom komputerowym z drugiej połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, prowadzony przez część założycieli "Top Secret" (w wyniku późniejszych sporów powstał "Reset"). Zawierał recenzje i rozbudowane poradniki pomagające ukończenie gier praktycznie na wszystkie platformy (w początkowej fazie wydawania), później niemal wyłącznie dla PC. Artykułów na temat gier dla Atari 8 i 16 bit pojawiła się tam zaledwie garstka.

W 2014 roku Secret Service został reaktywowany po udanej kampanii zbierania funduszy w serwisie polakpotrafi.pl. W pierwszym numerze po wznowieniu działalności (nr 97, wrzesień/październik 2014) ukazał się artykuł o grze Hans Kloss oraz wywiad z Dariuszem Żołną.

Linki zewnętrzne


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools