Secret Service

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:17, 5 paź 2014
Korodzik (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 15:37, 5 paź 2014
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Red., jak również usunięte spekulacje.)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Pismo z drugiej połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, prowadzone przez część założycieli dawnego bajtkowego "Top Secretu" (w wyniku sporów później rozdzieliło się jeszcze na dwa). Było to typowe "game solution" (recenzje i rozbudowane opisy ukończenia gier), praktycznie na wszystkie platformy (w początkowej fazie wydawania), potem wyparte przez PC. Tekstów na temat gier dla Atari [[XL]]/[[XE]] pojawiła się tam zaledwie garstka.+Magazyn poświęcony grom komputerowym z drugiej połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, prowadzony przez część założycieli "Top Secret" (w wyniku późniejszy sporów powstał "Reset"). Zawierał recenzje i rozbudowane poradniki pomagające ukończenie gier praktycznie na wszystkie platformy (w początkowej fazie wydawania), później niemal wyłącznie dla PC. Artykułów na temat gier dla Atari 8 i 16 bit pojawiła się tam zaledwie garstka.
-W 2014 roku zamknięty wcześniej Secret Service został uruchomiony na nowo po udanej kampanii zbierania funduszy na serwisie polakpotrafi.pl. W pierwszym numerze (nr 97, wrzesień/październik 2014) ukazał się artykuł o atarowej grze [[Hans Kloss]]. Prawdopodobnie nie jest to ostatni materiał na temat Atari, który pojawi się w piśmie. +W 2014 roku Secret Service został reaktywowany po udanej kampanii zbierania funduszy w serwisie polakpotrafi.pl. W pierwszym numerze (nr 97, wrzesień/październik 2014) ukazał się artykuł o grze [[Hans Kloss]].
== Linki zewnętrzne == == Linki zewnętrzne ==

Wersja z dnia 15:37, 5 paź 2014

Magazyn poświęcony grom komputerowym z drugiej połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, prowadzony przez część założycieli "Top Secret" (w wyniku późniejszy sporów powstał "Reset"). Zawierał recenzje i rozbudowane poradniki pomagające ukończenie gier praktycznie na wszystkie platformy (w początkowej fazie wydawania), później niemal wyłącznie dla PC. Artykułów na temat gier dla Atari 8 i 16 bit pojawiła się tam zaledwie garstka.

W 2014 roku Secret Service został reaktywowany po udanej kampanii zbierania funduszy w serwisie polakpotrafi.pl. W pierwszym numerze (nr 97, wrzesień/październik 2014) ukazał się artykuł o grze Hans Kloss.

Linki zewnętrzne


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools