Tajemnice Atari

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:19, 12 mar 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 19:23, 12 mar 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Kultowy miesięcznik poświęcony Atari i programowaniu. Wydawany przez L.K Avalon z Rzeszowa, głównie jako medium promujące wydawane przez ową firmę gry i programy. Kultowy miesięcznik poświęcony Atari i programowaniu. Wydawany przez L.K Avalon z Rzeszowa, głównie jako medium promujące wydawane przez ową firmę gry i programy.
Oprocz tego, wielkie źródło wiedzy na temat komputerów Atari, systemu operacyjnego i programowania. Autorzy to ówczesna śmietanka rynku gier oraz mistrzowie programowania, m.innymi. Janusz B.Wiśniewski (autor [[Quick Assembler]]a) Dariusz Żołna czy Janusz Pelc ([[Fred]], [[Misja]], [[CMC]]) Oprocz tego, wielkie źródło wiedzy na temat komputerów Atari, systemu operacyjnego i programowania. Autorzy to ówczesna śmietanka rynku gier oraz mistrzowie programowania, m.innymi. Janusz B.Wiśniewski (autor [[Quick Assembler]]a) Dariusz Żołna czy Janusz Pelc ([[Fred]], [[Misja]], [[CMC]])
 +
 +Periodyk ukazywał się w kioskach i księgarniach technicznych od 1991 do 1993 roku, w 1992 roku wzbogacił się o dodatek STForum poświęcony komputerom ST/STe/Falcon.
Elektroniczne archiwum tutaj: Elektroniczne archiwum tutaj:

Wersja z dnia 19:23, 12 mar 2005

Kultowy miesięcznik poświęcony Atari i programowaniu. Wydawany przez L.K Avalon z Rzeszowa, głównie jako medium promujące wydawane przez ową firmę gry i programy. Oprocz tego, wielkie źródło wiedzy na temat komputerów Atari, systemu operacyjnego i programowania. Autorzy to ówczesna śmietanka rynku gier oraz mistrzowie programowania, m.innymi. Janusz B.Wiśniewski (autor Quick Assemblera) Dariusz Żołna czy Janusz Pelc (Fred, Misja, CMC)

Periodyk ukazywał się w kioskach i księgarniach technicznych od 1991 do 1993 roku, w 1992 roku wzbogacił się o dodatek STForum poświęcony komputerom ST/STe/Falcon.

Elektroniczne archiwum tutaj: http://krap.pl/mirrorz/atari/horror.mirage.com.pl/pixel

{stub}

Personal tools