Tight Tools Packed

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:42, 7 cze 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Mikey (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
{{grafr|Ttp.gif}} {{grafr|Ttp.gif}}
-'''TTP''' jest to pakiet kilku przydatnych programów umieszczonych w pamięci [http://pl.wikipedia.org/wiki/EPROM Eprom]. Autorem tego rozwiązania jest [[Gumi]]/[[Tight]].+W skrócie TTP, to pakiet kilku przydatnych programów umieszczonych w pamięci [http://pl.wikipedia.org/wiki/EPROM Eprom]. Autorem tego rozwiązania jest [[Gumi]]/[[Tight]].
Szczegóły techniczne są do poznania w "Pasiej stołówce" ([http://hardware.atari8.info/ttp.php Tight Tools Packed - wersja zmodyfikowana]), natomiast recenzja [[Dracon]]a na temat TTP jest [http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/www-magazines/ENERGY2/ttp.htm tutaj]. Szczegóły techniczne są do poznania w "Pasiej stołówce" ([http://hardware.atari8.info/ttp.php Tight Tools Packed - wersja zmodyfikowana]), natomiast recenzja [[Dracon]]a na temat TTP jest [http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/www-magazines/ENERGY2/ttp.htm tutaj].

Aktualna wersja

Grafika:Ttp.gif

W skrócie TTP, to pakiet kilku przydatnych programów umieszczonych w pamięci Eprom. Autorem tego rozwiązania jest Gumi/Tight.

Szczegóły techniczne są do poznania w "Pasiej stołówce" (Tight Tools Packed - wersja zmodyfikowana), natomiast recenzja Dracona na temat TTP jest tutaj.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools