Twarze i Cienie

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:04, 18 wrz 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:05, 21 lut 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)
(nie jestesmy uposledzeni. vide dyskusja ...)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-'''TWARZE I CIENIE''' - jedno z pierwszych na 8-bitowym Atari dem typu ''dentro'', wzorowanych na amigowych produkcjach. Niezły klimat, sporo ciekawych efektów graficznych, ładna muza [[Tabu]]. Odpowiedzialna za tę produkcję jest grupa [[Madman Federation]], a czas wydania to okolice 1993 roku.+Jedno z pierwszych na 8-bitowym Atari dem typu ''dentro'', wzorowanych na amigowych produkcjach. Niezły klimat, sporo ciekawych efektów graficznych, ładna muza [[Tabu]]. Odpowiedzialna za tę produkcję jest grupa [[Madman Federation]], a czas wydania to okolice 1993 roku.
Demo można ściągnąć [http://ftp.atari.art.pl/stuff/collections/atari_forever/Dema%20-%20com/twarze.com stąd]. Demo można ściągnąć [http://ftp.atari.art.pl/stuff/collections/atari_forever/Dema%20-%20com/twarze.com stąd].
[[Kategoria:Dema XL/XE]] [[Kategoria:Dema XL/XE]]

Wersja z dnia 10:05, 21 lut 2006

Jedno z pierwszych na 8-bitowym Atari dem typu dentro, wzorowanych na amigowych produkcjach. Niezły klimat, sporo ciekawych efektów graficznych, ładna muza Tabu. Odpowiedzialna za tę produkcję jest grupa Madman Federation, a czas wydania to okolice 1993 roku.

Demo można ściągnąć stąd.

Personal tools