Użytkownik:Muro

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:58, 9 sty 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:08, 9 sie 2006
Muro (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 10: Linia 10:
::Chyba trochę przesadzasz tym "obrzucaniem błotem" i niegrzecznością. Ostatecznie odwiedzasz Atariki od kwietnia zeszłego roku, nie dodawałeś haseł po raz pierwszy, nie pierwszy raz też zapewne przeglądałeś inne hasła, krótko mówiąc, łatwo mogłeś zauważyć, że każda strona ma na dole kategorię. Dodane przez Ciebie tego nie miały, mogłeś zapytać, jak się to dodaje - nie zrobiłeś tego, wpisałeś po prostu garść haseł i poszedłeś sobie. Ja osobiście mam dość poprawiania w kółko tego samego i to po użytkownikach, którzy '''nie są''' nowicjuszami - dlatego dostałeś takie upomnienie. [[Wikipedysta:KMK|KMK]] 10:58, 9 sty 2006 (CET) ::Chyba trochę przesadzasz tym "obrzucaniem błotem" i niegrzecznością. Ostatecznie odwiedzasz Atariki od kwietnia zeszłego roku, nie dodawałeś haseł po raz pierwszy, nie pierwszy raz też zapewne przeglądałeś inne hasła, krótko mówiąc, łatwo mogłeś zauważyć, że każda strona ma na dole kategorię. Dodane przez Ciebie tego nie miały, mogłeś zapytać, jak się to dodaje - nie zrobiłeś tego, wpisałeś po prostu garść haseł i poszedłeś sobie. Ja osobiście mam dość poprawiania w kółko tego samego i to po użytkownikach, którzy '''nie są''' nowicjuszami - dlatego dostałeś takie upomnienie. [[Wikipedysta:KMK|KMK]] 10:58, 9 sty 2006 (CET)
 +
 +:::Bez komentarza. --[[Użytkownik:Muro|Muro]] 14:08, 9 sie 2006 (CEST)

Wersja z dnia 12:08, 9 sie 2006

Muro

Wpisane ostatnio hasła (np. Perestroyka) proszę umieścić w odpowiednich kategoriach. Lista kategorii jest tutaj. KMK 01:53, 22 gru 2005 (CET)


Dodałem kategorie, ale więcej się raczej nudzić nie będę w ten sposób... --miker/bjb/ng 19:47, 26 gru 2005 (CET)

Ja też nie zamierzam sprzątać po kimś, będę kasował od razu. KMK 02:49, 27 gru 2005 (CET)
Cóż - Dlaczego od razu tak ostro? Nie można trochę grzeczniej? "usuwać,sprzątać po kimś" - coś mi po plecach przeszło, nawet KMK mnie błotem obrzucił - wystarczy raz pokazać a będę wiedział o co Chodzi. W każdym razie dziękuję za poprawki - Poprawię się, pozdrawiam --Muro 10:21, 9 sty 2006 (CET)
Chyba trochę przesadzasz tym "obrzucaniem błotem" i niegrzecznością. Ostatecznie odwiedzasz Atariki od kwietnia zeszłego roku, nie dodawałeś haseł po raz pierwszy, nie pierwszy raz też zapewne przeglądałeś inne hasła, krótko mówiąc, łatwo mogłeś zauważyć, że każda strona ma na dole kategorię. Dodane przez Ciebie tego nie miały, mogłeś zapytać, jak się to dodaje - nie zrobiłeś tego, wpisałeś po prostu garść haseł i poszedłeś sobie. Ja osobiście mam dość poprawiania w kółko tego samego i to po użytkownikach, którzy nie są nowicjuszami - dlatego dostałeś takie upomnienie. KMK 10:58, 9 sty 2006 (CET)
Bez komentarza. --Muro 14:08, 9 sie 2006 (CEST)
Personal tools