Unerring Masters

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:26, 24 sie 2023
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 17:04, 30 sie 2023
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-{{SDU}} 
- 
A dokładniej "Zakład usług komputerowych Unerring Masters", Łódzka firma, mająca niegdyś siedzibę przy ulicy Żwirki 16, założona i prowadzona przez Piotra Janiszowskiego. Firma specjalizowała się w produkcji i montażu między innymi: A dokładniej "Zakład usług komputerowych Unerring Masters", Łódzka firma, mająca niegdyś siedzibę przy ulicy Żwirki 16, założona i prowadzona przez Piotra Janiszowskiego. Firma specjalizowała się w produkcji i montażu między innymi:
Linia 14: Linia 12:
{{stub}} {{stub}}
 +
 +[[Kategoria: Firmy]]

Wersja z dnia 17:04, 30 sie 2023

A dokładniej "Zakład usług komputerowych Unerring Masters", Łódzka firma, mająca niegdyś siedzibę przy ulicy Żwirki 16, założona i prowadzona przez Piotra Janiszowskiego. Firma specjalizowała się w produkcji i montażu między innymi:

Historia

Pan Piotr Janiszowski był również autorem oprogramowania systemowego dla systemu UM Turbo oraz Ramcart. Wywiad z Panem Piotrem oraz Przemysławem "Galtronem" Galanciakiem można obejrzeć na YouTube kanale AtariOnline, materiał został on nagrany podczas jednego z wyjazdowych spotkań pod szyldem "KWAS" (Kolejne Wrocławskie Atarowskie Spotkania), organizowanych przez Kaza i zespoł AtariOnline: Panowie z Unerring Masters (prezentacja na KWAS #19).

Ciekawostki

Firma produkowała również RamCart dla komputerów Commodore 64Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools