Wojciech Ptasznik

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:45, 18 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)
(Nowy wpis - trzeba uzupełnić i/lub potwierdzić fakty)
← Previous diff
Wersja z dnia 09:47, 18 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami. Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami.
-Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari.+Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari. - wspomniane http://atariki.krap.pl/index.php/Opisy_gier_na_ma%C5%82e_Atari

Wersja z dnia 09:47, 18 sie 2022

Elektronik i sprzętowiec z Elbląga. Większość użytkowników Atarii z Elbląga i okolic, chcąca naprawić komputer czy dodać jakieś rozrzeżenie prędzej czy później trafiała do niego.

Przyjmował interesantów w Hali Elzamu przy ul. Grunwaldziej, potem w Feniksie (Kwadroteksie) na rogu ul. Armii Krajowej i ul. 12-lutego.

Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami.

Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari. - wspomniane http://atariki.krap.pl/index.php/Opisy_gier_na_ma%C5%82e_Atari

Personal tools