Wojciech Ptasznik

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:47, 18 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:55, 18 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami. Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami.
-Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari. - wspomniane http://atariki.krap.pl/index.php/Opisy_gier_na_ma%C5%82e_Atari+Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari.
 + 
 +Jego reklama drukowana dotycząca zestawu Turbo 2000 znajdowała się w książce [[Opisy gier na małe Atari]]

Wersja z dnia 09:55, 18 sie 2022

Elektronik i sprzętowiec z Elbląga. Większość użytkowników Atarii z Elbląga i okolic, chcąca naprawić komputer czy dodać jakieś rozrzeżenie prędzej czy później trafiała do niego.

Przyjmował interesantów w Hali Elzamu przy ul. Grunwaldziej, potem w Feniksie (Kwadroteksie) na rogu ul. Armii Krajowej i ul. 12-lutego.

Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami.

Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari.

Jego reklama drukowana dotycząca zestawu Turbo 2000 znajdowała się w książce Opisy gier na małe Atari

Personal tools