Wojciech Ptasznik

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:55, 18 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:59, 18 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 7: Linia 7:
Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari. Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari.
-Jego reklama drukowana dotycząca zestawu Turbo 2000 znajdowała się w książce [[Opisy gier na małe Atari]]+Jego reklama drukowana dotycząca zestawu Turbo 2000 znajdowała się w książce [[Opisy gier na małe Atari]]. Reklamował się także w prasie, np. w miesięczniku [[Nowy Elektronik]], nr. 2 z roku 1990

Wersja z dnia 09:59, 18 sie 2022

Elektronik i sprzętowiec z Elbląga. Większość użytkowników Atarii z Elbląga i okolic, chcąca naprawić komputer czy dodać jakieś rozrzeżenie prędzej czy później trafiała do niego.

Przyjmował interesantów w Hali Elzamu przy ul. Grunwaldziej, potem w Feniksie (Kwadroteksie) na rogu ul. Armii Krajowej i ul. 12-lutego.

Naprawiał sprzęt oraz montował rozszerzenia, np. KSO Turbo 2000 ale można było u niego także kupić kasety z programami.

Często dołączał do sprzedawanych programów swoją reklamę-krótki program p.t. "Reklama" z rippowaną z Warhawk muzyką i przesuwającym tłem z wieloma logo Atari.

Jego reklama drukowana dotycząca zestawu Turbo 2000 znajdowała się w książce Opisy gier na małe Atari. Reklamował się także w prasie, np. w miesięczniku Nowy Elektronik, nr. 2 z roku 1990

Personal tools