Zelax

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:17, 10 gru 2004
Eru (Dyskusja | wkład)
(Dodany szablon)
← Previous diff
Wersja z dnia 18:21, 15 gru 2004
Swiety (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 8: Linia 8:
W 1993 roku do grupy dołączył muzyk [[Ramzes]] a odszedł [[Howarth]]. W 1993 roku do grupy dołączył muzyk [[Ramzes]] a odszedł [[Howarth]].
-Dodatkowo dla grupy udzielali się: [[Homig]] oraz [[Dudek]].+Dodatkowo dla grupy udzielali się: [[Homig]] ,[[Dudek]] oraz muzyk
 +[[Maestro]]
W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było [[Ray of Hope]]. W następnym roku pojawił się [[Endless Dream]] po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo [[Reditus]]. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest [[Święty]]. W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było [[Ray of Hope]]. W następnym roku pojawił się [[Endless Dream]] po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo [[Reditus]]. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest [[Święty]].

Wersja z dnia 18:21, 15 gru 2004

Grupa która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie na którym spotykali się ludzie związani z Atari.Grupa liczyła czterech oficjalnych członków którymi byli:

W 1993 roku do grupy dołączył muzyk Ramzes a odszedł Howarth.

Dodatkowo dla grupy udzielali się: Homig ,Dudek oraz muzyk Maestro

W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było Ray of Hope. W następnym roku pojawił się Endless Dream po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo Reditus. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest Święty.


Powiązane strony: Szablon:Zelax-Produkcje

Personal tools