Zelax

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 13:57, 8 gru 2004
Swiety (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 14:04, 8 gru 2004
Dely (Dyskusja | wkład)
(dodałem linki)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Grupa która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie na którym spotykali się ludzie związani z Atari.Grupa liczyła czterech oficjalnych członków którymi byli: Grupa która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie na którym spotykali się ludzie związani z Atari.Grupa liczyła czterech oficjalnych członków którymi byli:
-Święty - koder,+*[[Święty]] - koder,
-Howarth - koder,+*[[Howarth]] - koder,
-Woppie - muzyk , później zmienił ksywkę na Foster,+*[[Woppie]] - muzyk , później zmienił ksywkę na [[Foster]],
-Pazur - grafik+*[[Pazur]] - grafik
-W 1993 roku do grupy dołączył muzyk Ramzes a odszedł Howarth.+W 1993 roku do grupy dołączył muzyk [[Ramzes]] a odszedł [[Howarth]].
-Dodatkowo dla grupy udzielali się: Homig oraz Dudek.+Dodatkowo dla grupy udzielali się: [[Homig]] oraz [[Dudek]].
-W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było Ray of Hope. W następnym roku pojawił się Endless Dream po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo Reditus. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest Święty.+W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było [[Ray of Hope]]. W następnym roku pojawił się [[Endless Dream]] po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo [[Reditus]]. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest [[Święty]].

Wersja z dnia 14:04, 8 gru 2004

Grupa która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie na którym spotykali się ludzie związani z Atari.Grupa liczyła czterech oficjalnych członków którymi byli:

W 1993 roku do grupy dołączył muzyk Ramzes a odszedł Howarth.

Dodatkowo dla grupy udzielali się: Homig oraz Dudek.

W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było Ray of Hope. W następnym roku pojawił się Endless Dream po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo Reditus. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest Święty.

Personal tools