Zoltar X

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:59, 30 cze 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 22:06, 30 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|ZOLTAR-X_-_QP98.jpg}} {{grafr|ZOLTAR-X_-_QP98.jpg}}
-'''ZOLTAR-X''' - Filip Golewski, [[muzyk]] i [[koder]] na scenie Atari i PC. Dobry znajomy [[VLX|VLXa]]. Członek grup [[Crazy Atarians]] oraz [[Apocalypse Raiders]]. Skomponował kilkanaście muzyczek na Atari (część wystawiana na msx-compo, część użyta w różnych programach - intra, ziny), z których większość można znaleźć w archiwum [[ASMA]]. Był również autorem paru programów użytkowych.+Filip Golewski, [[muzyk]] i [[koder]] na scenie Atari i PC. Dobry znajomy [[VLX|VLXa]]. Członek grup [[Crazy Atarians]] oraz [[Apocalypse Raiders]]. Skomponował kilkanaście muzyczek na Atari (część wystawiana na msx-compo, część użyta w różnych programach - intra, ziny), z których większość można znaleźć w archiwum [[ASMA]]. Był również autorem paru programów użytkowych.
Od czasów party [[QuaST 1998]] wydaje się być nieaktywny na scenie Atari. Od czasów party [[QuaST 1998]] wydaje się być nieaktywny na scenie Atari.

Wersja z dnia 22:06, 30 cze 2006

Grafika:ZOLTAR-X_-_QP98.jpg

Filip Golewski, muzyk i koder na scenie Atari i PC. Dobry znajomy VLXa. Członek grup Crazy Atarians oraz Apocalypse Raiders. Skomponował kilkanaście muzyczek na Atari (część wystawiana na msx-compo, część użyta w różnych programach - intra, ziny), z których większość można znaleźć w archiwum ASMA. Był również autorem paru programów użytkowych.

Od czasów party QuaST 1998 wydaje się być nieaktywny na scenie Atari.

Personal tools