Wkład użytkownika Miker
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
27 sty 2007
- 18:0918:09, 27 sty 2007 różn. hist. +9 m CX21 Nie podano opisu zmian
- 18:0518:05, 27 sty 2007 różn. hist. +24 m CX21 się mi zapomniało obrazka dorzucić ;
- 18:0318:03, 27 sty 2007 różn. hist. +8 N Plik:Atari-cx21.jpg CX21 ostatnia
- 17:0317:03, 27 sty 2007 różn. hist. +76 m Zeppelin Games Nie podano opisu zmian
- 17:0317:03, 27 sty 2007 różn. hist. +39 m Adam Gilmore Nie podano opisu zmian
- 16:5916:59, 27 sty 2007 różn. hist. +3 m Blinky's Scary School Nie podano opisu zmian
- 16:5716:57, 27 sty 2007 różn. hist. −141 m Zeppelin Games "nieco" krótszy link
- 16:5216:52, 27 sty 2007 różn. hist. +1071 N Zeppelin Games Nie podano opisu zmian
- 13:3413:34, 27 sty 2007 różn. hist. −10 m OS Nie podano opisu zmian
- 11:4311:43, 27 sty 2007 różn. hist. +16 m Atari Font Maker Nie podano opisu zmian
- 09:3609:36, 27 sty 2007 różn. hist. +16 m Komputer Nie podano opisu zmian
- 09:3409:34, 27 sty 2007 różn. hist. +16 m Meśka Nie podano opisu zmian
18 sty 2007
- 18:1218:12, 18 sty 2007 różn. hist. +2 m ACSI Nie podano opisu zmian
16 sty 2007
- 17:2117:21, 16 sty 2007 różn. hist. +22 N Warp Nie podano opisu zmian ostatnia
- 17:2017:20, 16 sty 2007 różn. hist. +542 N Kajtek Nie podano opisu zmian
- 17:1217:12, 16 sty 2007 różn. hist. +265 N TDC Nie podano opisu zmian
14 sty 2007
- 09:2909:29, 14 sty 2007 różn. hist. +70 m Super Cobra zewn. linki
- 09:2609:26, 14 sty 2007 różn. hist. −12 m Power Packer Nie podano opisu zmian
- 09:2609:26, 14 sty 2007 różn. hist. −11 m Power Packer Nie podano opisu zmian
- 09:2409:24, 14 sty 2007 różn. hist. −2 m Power Packer nie wiem do czego to miało linkować...
12 sty 2007
- 21:2221:22, 12 sty 2007 różn. hist. +532 N Jerzy Sobola Nie podano opisu zmian
- 21:0521:05, 12 sty 2007 różn. hist. 0 m Quick Assembler Nie podano opisu zmian
- 21:0521:05, 12 sty 2007 różn. hist. +49 m Quick Assembler Nie podano opisu zmian
3 sty 2007
- 22:1722:17, 3 sty 2007 różn. hist. 0 m DiskCopy Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:1722:17, 3 sty 2007 różn. hist. 0 m VLX Nie podano opisu zmian
- 22:1622:16, 3 sty 2007 różn. hist. −1 m Trener Nie podano opisu zmian
- 22:1522:15, 3 sty 2007 różn. hist. 0 m Utopia Nie podano opisu zmian
- 22:1422:14, 3 sty 2007 różn. hist. 0 m Jaku-b Jaku-B moved to Jaku-b: requested (VLX)
2 sty 2007
- 18:0918:09, 2 sty 2007 różn. hist. +14 m 6507 tak w sumie myślałem, dzięki Seban!
- 06:5006:50, 2 sty 2007 różn. hist. +36 m 6507 prawdę mówiąc nie wiem który ten Rockwell...
1 sty 2007
- 21:4821:48, 1 sty 2007 różn. hist. +2 m Phantom Nie podano opisu zmian
- 12:3412:34, 1 sty 2007 różn. hist. 0 m Froggies over the Fence Nie podano opisu zmian
- 11:2911:29, 1 sty 2007 różn. hist. 0 m PTC1426 Nie podano opisu zmian ostatnia
31 gru 2006
- 11:1411:14, 31 gru 2006 różn. hist. +6 m XFormer Nie podano opisu zmian
- 10:4310:43, 31 gru 2006 różn. hist. −4 m Robbo "posiadaczom" mówimy stanowcze NIE
- 10:4110:41, 31 gru 2006 różn. hist. +4 m P.W. Nie podano opisu zmian
- 09:2109:21, 31 gru 2006 różn. hist. +247 Dyskusja:1200XL Nie podano opisu zmian
- 09:0409:04, 31 gru 2006 różn. hist. −354 Dyskusja:1200XL wyrzucona poprzednia dyskusja, czas na nową ;
30 gru 2006
- 10:2610:26, 30 gru 2006 różn. hist. +20 m Miejsca w sieci →Archiwa
- 10:2510:25, 30 gru 2006 różn. hist. +16 m Miejsca w sieci →Archiwa
- 10:2510:25, 30 gru 2006 różn. hist. −16 m Miejsca w sieci →Archiwa: usunięto puste linki
29 gru 2006
- 23:2723:27, 29 gru 2006 różn. hist. −1 m Miejsca w sieci →Inne Atarowskie wikipedie
- 23:2623:26, 29 gru 2006 różn. hist. −12 m Miejsca w sieci →Inne Atarowskie wikipedie
- 23:2523:25, 29 gru 2006 różn. hist. +8 m Miejsca w sieci →Inne Atarowskie wikipedie
- 23:2323:23, 29 gru 2006 różn. hist. +90 m Miejsca w sieci →Inne Atarowskie wikipedie
- 06:5706:57, 29 gru 2006 różn. hist. +20 m Zobian Rat Nie podano opisu zmian ostatnia
28 gru 2006
- 21:1021:10, 28 gru 2006 różn. hist. +54 m Qba Nie podano opisu zmian ostatnia
27 gru 2006
- 22:3722:37, 27 gru 2006 różn. hist. +209 m Sexversi uzup.
- 21:3321:33, 27 gru 2006 różn. hist. +1099 N Sexversi Nie podano opisu zmian
- 21:0921:09, 27 gru 2006 różn. hist. +322 m Reversi parę faktów więcej ostatnia