Dyskusja:Ark-soft

From Atariki

Jump to: navigation, search

link do czegoś na FB jest tutaj trochę bez sensu. Dlaczego? Dla kogoś kto nie ma konta na FB lub nie należy do tej grupy ta treść jest niedostępna; po kliknięciu w link u mnie widnieje tylko informacja że jest grupa prywatna. Zmieniam link na taki publicznie dostępny --Seban/SLIGHT 18:06, 16 sie 2022 (CEST)

OK, może tak być. W tamtym linku Dely ładnie opisał zawartość tego demosa i nie chciałem się powtarzać. A może mógłbyś jeszcze poprawić tę sprawę z "loaderem" do demosów? Chodzi o to, że stare

dema Hurka, celowo bądź nie, odwoływały się do konkretnych adresów w ROM-ie, bez adresów względnych (czy coś w tym stylu), skutkiem czego na nowszych 65/130XE nie dawało rady tego odpalić... Zatem - jak to zgrabnie opisać? --Dracon/TQA 21:44, 16 sie 2022 (CEST)

kurczę, nigdy nie miałem problemów z demami Rigoletto i Muad'dib. Zawsze u mnie działały bez problemu, zarówno na 130XE jak i 65XE. Kiedyś miałem jakieś problemy z MoonShadow, "deszyfrowało się" używając zawartości pamięci ROM jako klucza dla operacji XOR/EOR, więc nie działało gdy był włączony Qmeg czy jakiś inny zmodyfikowany OS (np. dodany pakiet fast-chip) jednak jak wspominałem z Rigolletto u Muad'dib nie miałem problemów. Może miałem jakąś poprawioną już wersję? A jest gdzieś ten loader? gdybym na niego spojrzał to może bym zorientował się co on takiego robi i czym się różni od zwykłych loaderów plików binarnych?
A co do linków z FB to ja niestety od jakiegoś dłuższego czasu nie mam tam konta, więc gdy klikałem na Twój link widziałem tylko info o tym że grupa prywatna/zamknięta i żadnej treści poza tym. --Seban/SLIGHT 22:39, 16 sie 2022 (CEST)
Personal tools