Dyskusja:Dracon

From Atariki

Jump to: navigation, search

CZy możesz nam opisać w czym jest ta Twoja "czołowość" na tle innych grafików, bo jak widzę, głównie Ty edytowałeś post o sobie. A tak samo jak przy Henryku Cygercie są to tylko odczucia, więc chyba jest to trochę... Niepoważne. Tym bardziej, że piszesz o sobie, więc to Twoja opinia jest.--Sikor 17:56, 19 gru 2018 (CET)

Sikor, nie chcę wszczynać "flejm-łaru" (może Ci nieobcy termin?), ale wysil się troszkę, proszę. Znowu się z lekka skompromitowałeś (że to tak ujmę...), bo sam ulegasz emocjom i to pewnie tłumaczy, dlaczego tak pobieżnie komentujesz. Może raczyłbyś mi odpisać w tamtym artykule o Cygercie (bo do Ciebie coś kierowałem)? Wracając do mojego hasła. Czy wymagasz podpowiedzi, mam Cię wyręczać? Małe ułatwienie: poświęć chwilę czasu na historię edycji mojego hasła i ZOBACZ KTO tak najpierw wpisał o mnie. Serio. Nie wychodź na ignoranta, proszę. Może ta osoba miała jakiś powód by tak napisać? Przygotuj się lepiej do dyskusji, jak już coś do kogoś masz. A tak poza tym, czytając hasło o Tobie (też bogato edytowane i przez Ciebie) widzę tam naprawdę sporo terminów o konfliktach, zniechęceniu, scysjach z kimś, itp. Czy to jest "neutralne" i na temat? Mniej emocji proszę! :P --Dracon/TQA 11:59, 20 gru 2018 (CET)
Ale flejmy w artku o mnie akurat są rzeczą znaną i ogólnie znaną, o czym poczytasz w odpowiednich wątkach na atariarea i atarionline. Z tym "zołowym" tutaj masz rację, nie cofnąłem się do pierwszego wpisu. Tym niemniej należy to przeedytować. Co do Cygerta - opisałem o co biega i z przyczyn technicznych założyłem stronę aby te tematy omówić i wydaje mi się, że nie ma co więej pisać w tamtej dyskusji.--Sikor 13:04, 21 gru 2018 (CET)
Personal tools