Dyskusja:FX-1

From Atariki

Jump to: navigation, search

czy FX-1 i Sparrow to nie to samo znane jako Fx-1 Sparrow ?


nie, raczej nie, fx1 to juz praweie falcon, dzialajaca gotiwa plyta itd, a sparrow to karta ale jednak nie jest to takie jednoznaczne... hmmm, tak czy siak jakos sie by to przydalo rozdzielic bo najpierw to byla karta ktora sie pakowalo w STE (stad tez pierwszy tos to byl 2.07 czyli zmodyfikowany TOS STE)


co bylo nie tak z linkiem dane (pl) z www.komputer.cupr.... ??? teraz porownalem te dane z danymi z old_computers.com sa takie same! zgodze sie ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze pozyczyli te dane nie koniecznie za zgoda old-comp. ale bzdury to chyba nie sa..


ale oni tam bzdury wypisuja i nie sa wcale chetni do ich poprawiania takze sa zlym zrodlem, proponuje ich nie cytowac...

Podpisujcie się jeden z drugim do jasnej krwi! Du_gy: masz 24 godziny na doprowadznie artykułu FX-1 oraz Medusa do akceptowalnego stanu: w artykule ma w num być tekst, a nie same linki, artykuł ma być umieszczony w odpowiedniej kategorii. Hasła nie spełniające tego będą kasowane. KMK 00:04, 8 mar 2006 (CET)

ok..skoro www.komputer.cupr.. sa nie solidni to nalezy przestac ich cytowac co do FX-1 oraz Medusa to popracuje nad tym, ale uwazam ze lepiej jak sa same linki niz jak nie ma nic! :-)--du_gy 08:21, 8 mar 2006 (CET)

Ja się z tym nie zgadzam, można sobie stworzyć brudnopis i tam przygotowywać artykuł miast wpisywania dwóch linków na krzyż i adzia dalej. Takie wpisy będą kasowane i koniec.--dely 08:34, 8 mar 2006 (CET)
du_gy - nie trzeba mieć wieloletniego doświadczenia w wiki, żeby móc wyczuć subtelną, ale zauważalną różnicę między kolekcją linków a encyklopedią. Nigdy nie wkurzały cię strony, na których nic nie ma oprócz linków do następnych stron? --Piotrv 09:10, 8 mar 2006 (CET)


dzis wpisze brakujace texty...macie racje linkownia to nie to samo co text Piotrov ...nie wkurzaja mnie takie strony na ktorych sa same linki...bardzo lubie google.pl ;-) uwazam dyskusje w tym temacie za skonczona czuje sie skruszony, jest mi glupi, nawrocilem sie.....:-)--du_gy 15:37, 8 mar 2006 (CET)

zrob dobry uczynek i pomoz vulgarowi tez sie nawrocic ;) --Jellonek 22:16, 8 mar 2006 (CET)

ktos bylby tak dobry i przelozyl na polski: 'true color mode'..bede wdzieczny:-)--du_gy 20:05, 8 mar 2006 (CET)

zazwyczaj tlumaczy sie to jako "tryb true color" (bez spolszczania/doslownego tlumaczenia), albo poprostu pisze sie 24ro bitowy tryb kolorowy... --Jellonek 22:16, 8 mar 2006 (CET)
z tym ze falcon posiada tzw Hi-Color czyli 16-bit true color a nie prawdziwy 24-bit TRUE COLOR
Personal tools