Dyskusja:Sikor Soft

From Atariki

Jump to: navigation, search

Usunąć osobiste żale

Sprzeciwiam się obecności w artykule sekcji o zapatrywaniach, powiedzonkach, sygnaturkach, bo zawierają w zasadzie tylko osobiste przemyślenia, a Atariki to nie miejsce na tego typu treść, IMHO. --Krótki 18:56, 6 lut 2011 (CET)

A ja jestem za, oddaje to profil osoby, która jest opisywana. Taka jest prawda.--Sikor 19:12, 6 lut 2011 (CET)
Sekcje te opisują co najwyżej opinię, jaką masz, Sikorze, na swój temat. Takie rzeczy mógłbyś umieszczać np. na swoim blogu (masz przecież własną stronę internetową), i dać do niego tutaj linka. Bo w encyklopedii, wydaje mi się, powinny być fakty, a nie opinie.--Krótki 19:40, 6 lut 2011 (CET)
Ale to są fakty, cytaty bezpośrednio z forum. I mimo wszystko zaKrótki jesteś, aby je z forum usunąć. A że ja je tutaj umieściłem, a nie kto inny? Może dlatego, że nie boje się autoironii. A są to bezsprzeczne fakty, jakby na to nie patrzeć - wpisy były na forum i odzwierciedlaja stanowisko człowieka w stosunku do reszty. Nieprawdaż?--Sikor 19:46, 6 lut 2011 (CET)
Czy sugerujesz przez to, że opinie, jakie piszesz na forum, stają się automatycznie faktami przez samo umieszczenie ich na forum? Bo jeśli nie, to nie znajduję sensu w Twoim argumencie. --Krótki 20:42, 6 lut 2011 (CET)
Personal tools