Dyskusja:TRS Desktop

From Atariki

Jump to: navigation, search

W encyklopedii (a taka jest atariki) nie pisze sie o pomyslach tylko o czyms co jest faktem badz juz istnieje/istnialo. Takie haslo oczywiscie ma sens, ale jak bedzie co w nim opisac na zasadzie 'JEST' a nie 'BEDZIE' Rozumiem ze Pin chce sie pochwalic swoim 'dzieckiem' ale miejsce na to w encyklopedii jak na razie jest zadne. Jestem za skasowaniem tego artykulu, ewentualnie zaznaczenie wyraznie ze nie jest to haslo encyklopedyczne i ze zostanie uzupelnione (to wymog konieczny) jak juz trs desktop sie pojawi. Co sadzicie wikipedysci? Mikey 14:29, 20 paź 2005 (CEST)

ok - zaznacze, że "nie jest to haslo encyklopedyczne i ze zostanie uzupelnione" - lub jeśli ktoś stwierdzi, że w żadnym wypadku nie powinno się to tu znajdować - kasujemy :). ok pin.trs

Moze poczekaj az sie inni wypowiedza :) Mikey 15:00, 20 paź 2005 (CEST)

okiej :):) - wcale sie nie upieram, ze juz to ma tu byc, do oficjalnego relase niewiele, wiec naskrobalem, bo chwila czasu byla :D. pin.

moim zdaniem, należy z tym jeszcze poczekać a w zamian opisać inne, /konkurencyjne/ systemy (ATOS, BOSS XE), tym bardziej, że Pin chyba je testował... :) --Dracon/TQA 17:53, 20 paź 2005 (CEST)

) - a testował, testował - i dlatego "se napisał" inny :D
Personal tools