Dyskusja kategorii:Menu Główne

From Atariki

Jump to: navigation, search

No własnie, dodałem tę kategorię i w niektórych punktach jest ona wywietlana na czerwono... --miker/bjb/ng 00:20, 11 wrz 2005 (CEST)

Dobra, poradziłem sobie, jesli jednak gdzieś się by się podziała czerwona kategoria - wystarczy wziąć EDIT i ZAPISZ, powinno pomóc. :) --miker/bjb/ng 00:38, 11 wrz 2005 (CEST)

Ta kategoria nie ma sensu

Bosz, a co to za potworek :-] Z tej kategorii będzie więcej szkody niż pożytku (o ile jest jakiś pożytek, ja sobie tego nie wyobrażam). A co jeśli będzie trzeba przemodelować stronę główną? Kto będzie wtedy usuwał z kategorii dziesiątki artykułów przy każdej zmianie? Zresztą zobacz Dyskusja:Strona główna na samym dole. Jest problem :->

Proponuję zrezygnować z tej kategorii. --Krótki 19:48, 17 wrz 2005 (CEST)

Zakładając tę kategorię miałem głównie na myśli zminimalizowanie ilości stron w "Uncategorized pages" i pewne zindeksowanie tematów ze strony głównej. Może nie było to posunięcie godne A. Einsteina, ale dotąd jakoś nikomu nie przeszkadzało... --miker/bjb/ng 20:30, 17 wrz 2005 (CEST)

Dobra - zrobiłem mały eksperyment - redirect z kategorii "Menu główne" na stronę główną, myślę że tak będzie nieco leppiej :] --miker/bjb/ng 22:28, 17 wrz 2005 (CEST)

Dobrymi chęciami to wiadomo co :] Nie dość, że do kategorii należą artykuły, które niedługo być może wcale nie będą na stronie głównej, to na dodatek nie można obejrzeć zawartości kategorii :] Poważnie, jestem zdania, że jeżeli artykuł należy do kategorii, to ta kategoria powinna mieć z nim jakikolwiek związek, poza sprawami czysto związanymi z Atariki. Owszem, jestem przeciwny stronom i kategoriom nieskategoryzowanym, ale są lepsze rozwiązania. Zobaczysz, strona główna się zmieni i kategoria stanie się co najmniej myląca. Ja bym usunął arty z tej kategorii. Ale może ważniejsi się wypowiedzą ;) --Krótki 22:49, 17 wrz 2005 (CEST)

Personal tools