Dyskusja użytkownika:0xF

From Atariki

Jump to: navigation, search

Wycofane poprawki z maja

Normalnie usunąłeś za dużo. Sugerowałbym raczej korekty i poszerzanie bez usuwania części, które wydają się niepotrzebne, o ile nie stoją w sprzeczności z innymi korektami albo nie powtarzają zawartości innych haseł (w tym przypadku usprawiedliwiona byłaby zamiana na odsyłacz, a nie całkowite wywalenie). KMK 17:15, 22 gru 2009 (CET)

Chciałbym jednak zwrócić uwagę na to, że np. liczniki Pokeya - wedle mojej wiedzy - nie przeładowują się automatycznie, a nawet jeśli, to automatycznie nie startują (po odliczeniu następuje zatrzymanie). Witam z uznaniem twoje przystąpienie do edycji, ale jeszcze lepiej by było, gdybyś nabrał zwyczaju przedyskutowywania takich zmian (i to częściej niż raz na pół roku), gdyż to czy licznik startuje sam czy trzeba go za każdym razem odpalać ręcznie (jak twierdzi literatura) jest dość istotną informacją. Którą przywrócę, jeśli się nie wytłumaczysz. Itp. KMK 20:39, 27 gru 2009 (CET)
Jeśli jest z nimi (licznikami Pokeya) tak, jak piszesz, to ja w każdym razie nie umiałem tego uzyskać, chociaż dość mi zależało. "Literatura" to Zientara we/wy. Podrążę temat, jak wrócę do domu po świętach. KMK 12:20, 28 gru 2009 (CET)
Masz rację, licznik nie wymaga "ręcznego" startowania po odliczeniu do zera. Nie wiem, skąd mi się wzięło przekonanie, że jest inaczej. Zwracam honor. KMK 14:41, 23 lut 2010 (CET)
Personal tools