CrackArt

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:38, 25 mar 2006
Vulgar (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 17:44, 25 mar 2006
Vulgar (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/8/88/Crackart.jpg|http://atariki.krap.pl/images/c/cb/Crackart.gif|CrackArt - ekran edycyjny}} {{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/8/88/Crackart.jpg|http://atariki.krap.pl/images/c/cb/Crackart.gif|CrackArt - ekran edycyjny}}
-'''CrackArt''' - ''shareware'''owy program do obróbki grafiki rastrowej dla Atari [[ST]]/[[TT030]], uruchamia się również na [[Falcon]]ie. Działa w niskiej rozdzielczości [[ST]] (320x200 pixeli) i pozwala na korzystanie z 16 kolorów (ze standardowej palety 512 kolorów). Obsługuje wiele formatów graficznych, potrafi importować i eksportować grafikę między trybami LO, MED i HI. Oferuje bardzo wygodne funkcje do pixelowania, szybką zmianę zestawów palet, szybki dostęp do opcji z klawiatury, co ciekawe również filtry-efekty specjalne.+'''CrackArt''' - ''shareware'' 'owy program do obróbki grafiki rastrowej dla Atari [[ST]]/[[TT030]], uruchamia się również na [[Falcon]]ie. Działa w niskiej rozdzielczości [[ST]] (320x200 pixeli) i pozwala na korzystanie z 16 kolorów (ze standardowej palety 512 kolorów). Obsługuje wiele formatów graficznych, potrafi importować i eksportować grafikę między trybami LO, MED i HI. Oferuje bardzo ciekawe i wygodne funkcje, w zależności od ilości pamięci RAM pracę na od 1 do 9 niezależnych obrazach jednocześnie, szybką zmianę zestawów palet, szybki dostęp do opcji z klawiatury, co ciekawe ma funkcję wycinania grafiki np. z gier, ciekawostką jest są też efekty specjalne znane z bardziej zaawansowanych programów graficznych.
Ostatnia znana wersja to '''1.36 TT+''' Ostatnia znana wersja to '''1.36 TT+'''

Wersja z dnia 17:44, 25 mar 2006

Crackart.jpg
CrackArt - ekran edycyjny

CrackArt - shareware 'owy program do obróbki grafiki rastrowej dla Atari ST/TT030, uruchamia się również na Falconie. Działa w niskiej rozdzielczości ST (320x200 pixeli) i pozwala na korzystanie z 16 kolorów (ze standardowej palety 512 kolorów). Obsługuje wiele formatów graficznych, potrafi importować i eksportować grafikę między trybami LO, MED i HI. Oferuje bardzo ciekawe i wygodne funkcje, w zależności od ilości pamięci RAM pracę na od 1 do 9 niezależnych obrazach jednocześnie, szybką zmianę zestawów palet, szybki dostęp do opcji z klawiatury, co ciekawe ma funkcję wycinania grafiki np. z gier, ciekawostką jest są też efekty specjalne znane z bardziej zaawansowanych programów graficznych.

Ostatnia znana wersja to 1.36 TT+

Ze względu na wygodne funkcje edycyjne przyjął się jako program do grafiki 'pixelowej", używany przez grafików do tworzenia na potrzeby produkcji scenowych.


[Do pobrania ]


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools