In nihilum reverteris

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:44, 18 paź 2021
Mono (Dyskusja | wkład)
(msx + linki + autorzy + info)
← Previous diff
Wersja z dnia 14:31, 18 paź 2021
Mono (Dyskusja | wkład)
(int.)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Gra tekstowa dla dorosłych. Powstała po bardzo długiej przerwie, bo dopiero w 2018 roku jako trzecia gra tekstowa [[Yerzmyey]]a. Akcja nie jest tym razem umieszczona w uniwersum, w którym rozgrywają się dwie poprzednie, lecz w realnym świecie i odwołuje się do zagadnień nauk ścisłych, filozofii, a miejscami również do historii. W zamyśle jest to najbardziej poważna z [[Yerzmyey]]owych produkcji.+Gra tekstowa dla dorosłych. Powstała po bardzo długiej przerwie, bo dopiero w 2018 roku, jako trzecia gra tekstowa [[Yerzmyey]]a. Akcja nie jest tym razem umieszczona w uniwersum, w którym rozgrywają się dwie poprzednie, lecz w realnym świecie i odwołuje się do zagadnień nauk ścisłych, filozofii, a miejscami również do historii. W zamyśle jest to najbardziej poważna z [[Yerzmyey]]owych produkcji.
Gra powstała pod auspicjami [http://ubulab.edu.pl/ UbuLab] działającego na [https://www.uj.edu.pl Uniwersytecie Jagiellońskim] i została częściowo sfinansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Gra powstała pod auspicjami [http://ubulab.edu.pl/ UbuLab] działającego na [https://www.uj.edu.pl Uniwersytecie Jagiellońskim] i została częściowo sfinansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wersja z dnia 14:31, 18 paź 2021

Gra tekstowa dla dorosłych. Powstała po bardzo długiej przerwie, bo dopiero w 2018 roku, jako trzecia gra tekstowa Yerzmyeya. Akcja nie jest tym razem umieszczona w uniwersum, w którym rozgrywają się dwie poprzednie, lecz w realnym świecie i odwołuje się do zagadnień nauk ścisłych, filozofii, a miejscami również do historii. W zamyśle jest to najbardziej poważna z Yerzmyeyowych produkcji.

Gra powstała pod auspicjami UbuLab działającego na Uniwersytecie Jagiellońskim i została częściowo sfinansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W odróżnieniu od poprzednich gier Yerzmyeya, ta została przygotowana również w wersji angielskiej której to tłumaczenia z języka polskiego dokonali Caryl Swift i Peter Foulds z firmy Lingua Lab.

nihilum_atari000.png nihilum_atari001.png nihilum_atari002.png nihilum_atari003.png nihilum_atari004.png nihilum2_ATARI_XE.png

Linki

Zobacz też


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools