Atari8

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:43, 2 cze 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)
(dopisalem troche, niech ci co siedzieli na kanale na samym poczatku sie troche wypowiedza :>)
← Previous diff
Wersja z dnia 18:00, 2 cze 2005
Macgyver (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
-Kanał powstał około roku 1995 z inicjatywy [[Slaves|Slavesa]] oraz [[MacGyver|MacGyvera]]. W zamyśle miał skupiać scenę 'małego' Atari, i wydaje się że tak właśnie jest, jako że większość bywalców kanału jest z nią mniej lub bardziej powiązana.+Kanał powstał około roku 1995 z inicjatywy [[Slaves|Slavesa]]. W zamyśle miał skupiać scenę 'małego' Atari, i wydaje się że tak właśnie jest, jako że większość bywalców kanału jest z nią mniej lub bardziej powiązana.
Niemniej, kazdy jest mile widziany, bez wzgledu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer. Niemniej, kazdy jest mile widziany, bez wzgledu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer.

Wersja z dnia 18:00, 2 cze 2005

#atari8 Kanał IRC na Ircnecie


Kanał powstał około roku 1995 z inicjatywy Slavesa. W zamyśle miał skupiać scenę 'małego' Atari, i wydaje się że tak właśnie jest, jako że większość bywalców kanału jest z nią mniej lub bardziej powiązana. Niemniej, kazdy jest mile widziany, bez wzgledu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer.


Kanał ma opinie jednego z bardziej przyjaznych na IRCNecie, a to z racji braku jakichkolwiek problemów osobowosciowych pośród operatorów :) Jeśli chcesz pogadać o atari, umówić sie na copy party albo Sztab Kryzysowy, poszukać pomocy z uruchomieniem programu/sprzętu, albo poprostu pogadać to jest to miejsce dla Ciebie szanowny czytelniku :)


Stali bywalcy to miedzy innymi: MacGyver,slaves,mikey,krap,miker,lisu,delyTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools