Atari8

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:56, 8 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:43, 2 cze 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)
(dopisalem troche, niech ci co siedzieli na kanale na samym poczatku sie troche wypowiedza :>)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-'''#atari8''' Kanał [[IRC]] na [[Ircnet|Ircnecie]] Miejsce gdzie można pogadać o komputerach atari, scenie i o wszystkim oraz niczym. +'''#atari8''' Kanał [[IRC]] na [[Ircnet|Ircnecie]]
 + 
 + 
 +Kanał powstał około roku 1995 z inicjatywy [[Slaves|Slavesa]] oraz [[MacGyver|MacGyvera]]. W zamyśle miał skupiać scenę 'małego' Atari, i wydaje się że tak właśnie jest, jako że większość bywalców kanału jest z nią mniej lub bardziej powiązana.
 +Niemniej, kazdy jest mile widziany, bez wzgledu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer.
 + 
 + 
 + 
 +Kanał ma opinie jednego z bardziej przyjaznych na IRCNecie, a to z racji braku jakichkolwiek problemów osobowosciowych pośród operatorów :) Jeśli chcesz pogadać o atari, umówić sie na [[copy party]] albo [[Sztab Kryzysowy]], poszukać pomocy z uruchomieniem programu/sprzętu, albo poprostu pogadać to jest to miejsce dla Ciebie szanowny czytelniku :)
 + 
 + 
 + 
 +Stali bywalcy to miedzy innymi: [[MacGyver]],[[slaves]],[[mikey]],[[krap]],[[miker]],[[lisu]],[[dely]]
 + 
 + 
 + 
{{stub}} {{stub}}

Wersja z dnia 09:43, 2 cze 2005

#atari8 Kanał IRC na Ircnecie


Kanał powstał około roku 1995 z inicjatywy Slavesa oraz MacGyvera. W zamyśle miał skupiać scenę 'małego' Atari, i wydaje się że tak właśnie jest, jako że większość bywalców kanału jest z nią mniej lub bardziej powiązana. Niemniej, kazdy jest mile widziany, bez wzgledu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer.


Kanał ma opinie jednego z bardziej przyjaznych na IRCNecie, a to z racji braku jakichkolwiek problemów osobowosciowych pośród operatorów :) Jeśli chcesz pogadać o atari, umówić sie na copy party albo Sztab Kryzysowy, poszukać pomocy z uruchomieniem programu/sprzętu, albo poprostu pogadać to jest to miejsce dla Ciebie szanowny czytelniku :)


Stali bywalcy to miedzy innymi: MacGyver,slaves,mikey,krap,miker,lisu,delyTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools