AtariAge

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:06, 30 kwi 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)
(strona + forum - dwa byty :])
← Previous diff
Wersja z dnia 13:08, 16 maj 2006
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{Imgfrext|http://www.atariage.com/images/general/mastlogo.gif}} {{Imgfrext|http://www.atariage.com/images/general/mastlogo.gif}}
-'''AtariAge''' - ogólnoświatowe strona dotycząca wszystkich modeli [[Atari]] (zarówno komputerów jak i konsol), ale nie tylko. Można tam znaleźć m.in. porady techniczne, ''high score club'', co nieco o programowaniu, info o imprezach, ''granie nowożytne'', dział prototypów oraz ukochany przez wszytkich ''offtopic''. Dynamicznie działa [http://www.atariage.com/forums/ forum] AtariAge, na którym można czasem spotkać (dawnych) atarowskich programistów, wymienić doświadczenia i komentować rozmaite programy/rozszerzenia sprzętowe. Ogólnie jest to całkiem przyjazne miejsce. Preferowanym językiem na tymże forum jest angielski.+'''AtariAge''' - ogólnoświatowa strona dotycząca wszystkich modeli [[Atari]] (zarówno komputerów jak i konsol), ale nie tylko. Można tam znaleźć m.in. porady techniczne, ''high score club'', co nieco o programowaniu, info o imprezach, ''granie nowożytne'', dział prototypów oraz ukochany przez wszytkich ''offtopic''. Dynamicznie działa [http://www.atariage.com/forums/ forum] AtariAge, na którym można czasem spotkać (dawnych) atarowskich programistów, wymienić doświadczenia i komentować rozmaite programy/rozszerzenia sprzętowe. Ogólnie jest to całkiem przyjazne miejsce. Preferowanym językiem na tymże forum jest angielski.
[http://www.atariage.com AtariAge - strona główna] [http://www.atariage.com AtariAge - strona główna]
[[Kategoria:Miejsca w sieci]] [[Kategoria:Miejsca w sieci]]

Wersja z dnia 13:08, 16 maj 2006

mastlogo.gif

AtariAge - ogólnoświatowa strona dotycząca wszystkich modeli Atari (zarówno komputerów jak i konsol), ale nie tylko. Można tam znaleźć m.in. porady techniczne, high score club, co nieco o programowaniu, info o imprezach, granie nowożytne, dział prototypów oraz ukochany przez wszytkich offtopic. Dynamicznie działa forum AtariAge, na którym można czasem spotkać (dawnych) atarowskich programistów, wymienić doświadczenia i komentować rozmaite programy/rozszerzenia sprzętowe. Ogólnie jest to całkiem przyjazne miejsce. Preferowanym językiem na tymże forum jest angielski.

AtariAge - strona główna

Personal tools