AtariSIO

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 02:39, 24 lis 2009
Mikey (Dyskusja | wkład)
(uzupełnienia, odstubienie)
← Previous diff
Aktualna wersja
Krótki (Dyskusja | wkład)
(ogólnie cleanup)
Linia 1: Linia 1:
-[[APE]] dla Linuksa. Składa się ze sterownika obsługi protokołu [[SIO]] w postaci modułu jądra, oraz programu atariserver który emuluje urządzenia. <br> Dodatkowo, w skład pakietu wchodzi szereg przydatnych narzędzi do tworzenia obrazów ATR i ATP, przekształcania całych katalogów na PC w ATRy, oraz program do zdalnej kontroli nad atariserver z poziomu atari (remote.com)+[[APE]] dla Linuksa autorstwa [[HiassofT]]a. Składa się ze sterownika obsługi protokołu [[SIO]] w postaci modułu jądra, oraz programu atariserver który emuluje urządzenia. <br> Dodatkowo, w skład pakietu wchodzi szereg przydatnych narzędzi do tworzenia obrazów ATR i ATP, przekształcania całych katalogów na PC w ATRy, oraz program do zdalnej kontroli nad atariserver z poziomu atari (remote.com)
-<br><br>Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze protokoły przyspieszonej transmisji, oraz - po załadowaniu na atari dostarczonych loaderów, własny protokół high-speed działający ze standardowym OS Atari.+
-<br><br>+
-Program jest stale rozwijany, dodawane są nowe funkcje oraz poprawiane zauważone błędy. +
-<br>+
-Strona domowa: http://www.horus.com/~hias/atari/+Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze protokoły przyspieszonej transmisji, oraz - po załadowaniu na atari dostarczonych loaderów, własny protokół high-speed działający ze standardowym OS Atari.
 +Program jest stale rozwijany, dodawane są nowe funkcje oraz poprawiane zauważone błędy.
-Zobacz też: [[SIO2BSD]],[[SIO2PC]]+[[Grafika:atarisio.jpg]]
-Skrinszot: +==Zobacz też==
 +* [[SIO2BSD]]
 +* [[SIO2PC]]
-[[Grafika:atarisio.jpg]]+==Odnośniki zewnętrzne==
 +*[http://www.horus.com/~hias/atari/#atarisio - Strona domowa AtariSIO]
[[Kategoria:Emulacja]] [[Kategoria:Emulacja]]

Aktualna wersja

APE dla Linuksa autorstwa HiassofTa. Składa się ze sterownika obsługi protokołu SIO w postaci modułu jądra, oraz programu atariserver który emuluje urządzenia.
Dodatkowo, w skład pakietu wchodzi szereg przydatnych narzędzi do tworzenia obrazów ATR i ATP, przekształcania całych katalogów na PC w ATRy, oraz program do zdalnej kontroli nad atariserver z poziomu atari (remote.com)

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze protokoły przyspieszonej transmisji, oraz - po załadowaniu na atari dostarczonych loaderów, własny protokół high-speed działający ze standardowym OS Atari.

Program jest stale rozwijany, dodawane są nowe funkcje oraz poprawiane zauważone błędy.

Grafika:atarisio.jpg

Zobacz też

Odnośniki zewnętrzne

Personal tools