Automat Perkusyjny

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 00:54, 3 lut 2022
Mono (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
0xF (Dyskusja | wkład)
(każdy mógł to sprawdzić)
Linia 1: Linia 1:
-Program wydany przez [[L.K. Avalon]], automat (emulator) perkusji. Autorem był [[Maciej Miąsik]]. Program pod DOSem 2,5 zapisuje i odczytuje dane (informacja sprawdzona przez 0xF-a), jednak pod niektórymi innymi dosami pojawia się błąd 163.+Program wydany przez [[L.K. Avalon]], automat (emulator) perkusji. Autorem był [[Maciej Miąsik]]. Program pod DOSem 2.5 zapisuje i odczytuje dane, jednak pod niektórymi innymi dosami pojawia się błąd 163.
Ciekawostką jest fakt, że istniała wcześniej angielskojęzyczna wersja "Automatu" i była ona bezpłatna. Lekko poprawioną, spolszczoną i uzupełnioną o przykłady wersję sprzedawała w/w firma. Ciekawostką jest fakt, że istniała wcześniej angielskojęzyczna wersja "Automatu" i była ona bezpłatna. Lekko poprawioną, spolszczoną i uzupełnioną o przykłady wersję sprzedawała w/w firma.
Przygotowywana była również wersja dla [https://pl.wikipedia.org/wiki/Krajowa_Agencja_Wydawnicza K.A.W.]. Przygotowywana była również wersja dla [https://pl.wikipedia.org/wiki/Krajowa_Agencja_Wydawnicza K.A.W.].

Aktualna wersja

Program wydany przez L.K. Avalon, automat (emulator) perkusji. Autorem był Maciej Miąsik. Program pod DOSem 2.5 zapisuje i odczytuje dane, jednak pod niektórymi innymi dosami pojawia się błąd 163. Ciekawostką jest fakt, że istniała wcześniej angielskojęzyczna wersja "Automatu" i była ona bezpłatna. Lekko poprawioną, spolszczoną i uzupełnioną o przykłady wersję sprzedawała w/w firma. Przygotowywana była również wersja dla K.A.W..

Ciekawostki

  • Jak twierdzi sam autor - próbki zostały "ukradzione" z innego programu. Wszystko wskazuje na to, że był to Atari Digi-Drum

Podobne programy

Linki

Personal tools