Azbest

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:56, 24 lut 2024
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Azbest (Dyskusja | wkład)

Linia 2: Linia 2:
Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako [[ftp.pigwa.net]] (dawny [[ftp.atari.art.pl]] - przeczytaj, dlaczego zmieniono nazwę). Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. [[Lato Ludzików 2002]], [[QuaST 2003]], [[QuaST 2004]], [[QuaST 2005]], [[Sztab Trójmiasto]]). Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako [[ftp.pigwa.net]] (dawny [[ftp.atari.art.pl]] - przeczytaj, dlaczego zmieniono nazwę). Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. [[Lato Ludzików 2002]], [[QuaST 2003]], [[QuaST 2004]], [[QuaST 2005]], [[Sztab Trójmiasto]]).
-Udziela się mniej lub bardziej na forum [[atari.area]] [http://atariarea.krap.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=93]. Należy do elitarnej grupy [[Pigwa Rekords]], która to zajmuje się wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - [[SIO2PC]] w każdym razie zrobi [http://pigwa.net/atari/sio2pc/]. Kiedyś programował coś w [[BASIC]]u/[[Turbo BASIC XL|Turbo BASIC]]u i [[asembler]]ze, ale mu przeszło.+Udziela się mniej lub bardziej na forum [[atari.area]] [http://atariarea.krap.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=93]. Należy do freak-grupy [[Pigwa Rekords]], która to zajmuje się wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - [[SIO2PC]] w każdym razie zrobi [http://pigwa.net/atari/sio2pc/]. Kiedyś programował coś w [[BASIC]]u/[[Turbo BASIC XL|Turbo BASIC]]u i [[asembler]]ze.
Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [http://scenemusic.net/], kohiny [http://www.kohina.com/] i slay [http://www.slayradio.org/home.php] - nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy. Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [http://scenemusic.net/], kohiny [http://www.kohina.com/] i slay [http://www.slayradio.org/home.php] - nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy.
-Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia ([[RAM]], [[stereo]], [[QMEG OS]]) i kapryśną stację [[CA-2001]] a z rzeczy grzybowych to kilka komputerków opartych na płytach Via Epia (M10000) z których jest baaardzo zadowolony. Lubi też różnego rodzaju nie-pecety a szczególnie maszynki Silicon Graphics, Inc. -- jego ulubieniec to O2.+Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia ([[RAM]], [[stereo]], [[QMEG OS]]) i stację [[CA-2001]]
- +
-Raczej niegroźny. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.+
Kontakt: azbest at pigwa kropka net. Kontakt: azbest at pigwa kropka net.

Aktualna wersja

Grafika:Azbest_2010.JPG

Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako ftp.pigwa.net (dawny ftp.atari.art.pl - przeczytaj, dlaczego zmieniono nazwę). Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. Lato Ludzików 2002, QuaST 2003, QuaST 2004, QuaST 2005, Sztab Trójmiasto).

Udziela się mniej lub bardziej na forum atari.area [1]. Należy do freak-grupy Pigwa Rekords, która to zajmuje się wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - SIO2PC w każdym razie zrobi [2]. Kiedyś programował coś w BASICu/Turbo BASICu i asemblerze.

Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [3], kohiny [4] i slay [5] - nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy.

Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia (RAM, stereo, QMEG OS) i stację CA-2001

Kontakt: azbest at pigwa kropka net.

Fun fact: Azbest i Hospes w okolicach roku 1997 byli członkami tej samej demoscenowej grupy "STONES"... na PC ;)

Personal tools