Azbest

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 04:29, 25 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 17:57, 15 sie 2007
Azbest (Dyskusja | wkład)
(ftp.atari.art.pl juz nie jest 'supportowane' :))
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako [[ftp.atari.art.pl]] lub [[ftp.pigwa.net]]. Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. [[Lato Ludzików 2002]], [[QuaST 2003]], [[QuaST 2004]], [[QuaST 2005]], [[Sztab Trójmiasto]]).+Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako [[ftp.pigwa.net]] (dawny [[ftp.atari.art.pl]] - przeczytaj, dlaczego zmieniono nazwę). Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. [[Lato Ludzików 2002]], [[QuaST 2003]], [[QuaST 2004]], [[QuaST 2005]], [[Sztab Trójmiasto]]).
Udziela się mniej lub bardziej na forum [[atari.area]] [http://atariarea.krap.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=93]. Należy do elitarnej grupy Pigwa Rekords [http://pigwa.net/], która to zajmuje sie wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - [[SIO2PC]] w każdym razie zrobi [http://pigwa.net/atari/sio2pc/]. Kiedyś programował coś w [[BASIC]]u/[[Turbo BASIC XL|Turbo BASIC]]u i [[asembler]]ze, ale mu przeszło. Udziela się mniej lub bardziej na forum [[atari.area]] [http://atariarea.krap.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=93]. Należy do elitarnej grupy Pigwa Rekords [http://pigwa.net/], która to zajmuje sie wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - [[SIO2PC]] w każdym razie zrobi [http://pigwa.net/atari/sio2pc/]. Kiedyś programował coś w [[BASIC]]u/[[Turbo BASIC XL|Turbo BASIC]]u i [[asembler]]ze, ale mu przeszło.
-Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [http://scenemusic.net/] i nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy. Na nektarynce znany jako Azbest [http://scenemusic.net/4100/nick.htm].+Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [http://scenemusic.net/], kohiny [http://www.kohina.com/] i slay [http://www.slayradio.org/home.php] - nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy.
-Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia ([[RAM]], [[stereo]], [[QMEG OS]]) i kapryśną stację [[CA-2001]] a z rzeczy grzybowych to kilka komputerków opartych na płytach Via Epia (M9000 wzwyż) z których jest baaardzo zadowolony. Lubi też różnego rodzaju nie-pecety a szczególnie maszynki Silicon Graphics, Inc. -- jego ulubieniec to O2.+Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia ([[RAM]], [[stereo]], [[QMEG OS]]) i kapryśną stację [[CA-2001]] a z rzeczy grzybowych to kilka komputerków opartych na płytach Via Epia (M10000) z których jest baaardzo zadowolony. Lubi też różnego rodzaju nie-pecety a szczególnie maszynki Silicon Graphics, Inc. -- jego ulubieniec to O2.
Raczej niegroźny. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Raczej niegroźny. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wersja z dnia 17:57, 15 sie 2007

Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako ftp.pigwa.net (dawny ftp.atari.art.pl - przeczytaj, dlaczego zmieniono nazwę). Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. Lato Ludzików 2002, QuaST 2003, QuaST 2004, QuaST 2005, Sztab Trójmiasto).

Udziela się mniej lub bardziej na forum atari.area [1]. Należy do elitarnej grupy Pigwa Rekords [2], która to zajmuje sie wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - SIO2PC w każdym razie zrobi [3]. Kiedyś programował coś w BASICu/Turbo BASICu i asemblerze, ale mu przeszło.

Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [4], kohiny [5] i slay [6] - nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy.

Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia (RAM, stereo, QMEG OS) i kapryśną stację CA-2001 a z rzeczy grzybowych to kilka komputerków opartych na płytach Via Epia (M10000) z których jest baaardzo zadowolony. Lubi też różnego rodzaju nie-pecety a szczególnie maszynki Silicon Graphics, Inc. -- jego ulubieniec to O2.

Raczej niegroźny. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Kontakt: azbest at pigwa kropka net.

Personal tools